Bodycam jest już dostępny i jest czymś więcej niż tylko konkurencyjną strzelanką

Bodycam jest już dostępny i jest czymś więcej niż tylko konkurencyjną strzelanką

Zaledwie kilka dni temu strzelanka Bodycam została wydana we wczesnym dostępie. Gra szybko szturmem podbiła Internet, a wielu streamerów grało lub reagowało na nią. Bodycam szybko podbił serca graczy dzięki oszałamiającej, niesamowicie realistycznej grafice i wyjątkowej, ekscytującej rozgrywce, której żadna inna gra nie może się równać.

Bodycam to pierwsza ultra-realistyczna strzelanka pierwszoosobowa dla wielu graczy, stworzona przez dwóch francuskich deweloperów z Reissad Studio. Gra szybko zyskała uwagę po pierwszym ogłoszeniu na początku 2024 roku, osiągając 1 milion wpisów na listy życzeń na Steamie w ciągu zaledwie kilku miesięcy. Po dwóch rundach playtestów, Bodycam w końcu pojawiło się w Early Access.


Bodycam wykorzystuje najnowsze technologie silnika nowej generacji Unreal Engine 5 do tworzenia bardzo szczegółowych środowisk. Zawiera innowacyjne efekty wideo, takie jak degradacja obrazu i aberracja chromatyczna za pomocą obiektywu typu rybie oko, aby naśladować perspektywę kamery bodycam. To ultra-realistyczne podejście sprawia, że gra sprawia wrażenie, jakbyśmy oglądali prawdziwe nagrania, a nie grali w grę, nadając jej niemal survival horrorowy charakter.

Deweloperzy skupili się na realizmie, sprawiając, że poruszanie się i strzelanie przez kamerę wyraźnie różni się od typowego sterowania w grach FPS. Dostosowanie się do tej mechaniki jest niezbędne do odniesienia sukcesu w różnych trybach gry. Oprócz standardowych Deathmatchach i Team Deathmatchach, nowy tryb o nazwie Body Bomb oferuje unikalną odmianę Search and Destroy, rzucając wyzwanie współpracy i komunikacji zespołu.

Powszechnym nieporozumieniem jest to, że niektórzy mylą Bodycam z Unrecord, inną przerażająco realistycznie wyglądającą strzelanką z kamerą na ciele, która nie została jeszcze wydana. Największa różnica między tymi grami polega na tym, że Unrecord jest grą dla jednego gracza, podczas gdy Bodycam jest grą wieloosobową, a Unrecord wygląda nieco lepiej.

Bodycam jest już dostępny we wczesnym dostępie na Steam. Upewnij się, że nie przegapisz tej wyjątkowej strzelanki pierwszoosobowej, korzystając z naszego narzędzia do porównywania cen, aby uzyskać Bodycam w najlepszej cenie.

95.27zł
Bodycam
Bodycam
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare