Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Bloodlines 2 nie pojawi się w najbliższym czasie

Bloodlines 2 nie pojawi się w najbliższym czasie
7 gru 2020, 15:49

Mimo że jest to dość popularna seria, która z powodzeniem została już zaadaptowana do gier wideo, Vampire: The Masquerade wydaje się być nieco kłopotliwe w ostatnich latach. MMORPG World of Darkness był przez długi czas rozwijany, zanim został odwołany i Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 cierpi z powodu kłopotliwego rozwoju, który jest przedłużany o wiele dłużej, niż ktokolwiek by się spodziewał. Niektórzy ważni członkowie projektu już go opuścili, a wydanie gry zostało już przełożone. Teraz Paradox Interactive potwierdza, że jest mało prawdopodobne, aby gra pojawiła się w pierwszej połowie 2021 roku, miażdżąc wszelkie nadzieje, że wkrótce będziemy mogli w nią zagrać.

Prezes firmy Paradox, Ebba Ljungerud, stwierdził w ostatnim wywiadzie, że premiera Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 została mocno dotknięta sytuacją z pandemią, a także ich zaangażowaniem w wydanie gry na PlayStation 5 i Xbox Series X/S, co przełożyło się na dużo więcej pracy. Oczywiście, to samo można powiedzieć o każdej innej grze, która ma zostać wydana w 2020 roku i choć prawdopodobnie jest to prawda, jest dość znaczące, że deweloper Hardsuit Labs potrzebuje tak dużo czasu na stworzenie ostatecznej wersjiVampire: The Masquerade - Bloodlines 2. Jest to jeszcze bardziej godne uwagi, jeśli weźmiemy pod uwagę, że materiał filmowy z gry, który pokazali, wyglądał już dość dobrze.

 

 

Wygląda na to, że wszyscy fani Vampire: The Masquerade będą musieli długo czekać, zanim będą mogli zagrać w Bloodlines 2, a szkoda. Deweloperzy przestali nawet podawać dodatkowe informacje o grze i byłoby miło, gdybyśmy mogli przynajmniej je mieć. Miejmy nadzieję, że w najbliższych miesiącach będą bardziej komunikatywni na temat Bloodlines 2.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare