Instant Gaming EU
 
 

Black Myth: Wukong ukaże się na całym świecie w sierpniu

Black Myth: Wukong ukaże się na całym świecie w sierpniu

Game Science, chiński producent i wydawca gier, udostępnił podczas 2024 Summer Game Fest zupełnie nowy zwiastun wyczekiwanej gry RPG akcji Black Myth: Wukong. Najbardziej podekscytowani fani mogą już zamawiać grę w przedsprzedaży na PlayStation 5, a także na PC za pośrednictwem Steam i Epic Games Store, przygotowując się do światowej premiery gry 20 sierpnia 2024 roku.

Nowy zwiastun CG dla Black Myth: Wukong pokazuje postępy w rozwoju gry, a także zapewnia szybkie spojrzenie na legendarną podróż Wybrańca i potężne wyzwania, które czekają. Black Myth: Wukong przyciąga uwagę od czasu, gdy został po raz pierwszy zapowiedziany, ze względu na swoją żywiołową grafikę, a także na to, że jest podobny do Soulsów, podobnie jak Lies of P. NVidia przygotowała zwiastun pokazujący Black Myth: Wukong działający z Ray Tracingiem, aby pokazać, że zwiastun gry nie jest tylko na pokaz, a rozgrywka będzie odzwierciedlać oprawę wizualną zapowiedzi.

 

 

Ale dla tych, którzy nie mogą znieść więcej rozgrywki Soulslike'owej, zapewniamy, że przeciek z początku tego roku powiedział, że Black Myth: Wukong jest łatwiejszy w obsłudze. Co więcej, ten sam przeciek skomentował, że gra będzie miała ponad 160 różnych wrogów i oszałamiającą liczbę 80 bossów. RPG będzie miało również opcję Nowej Gry+ i wiele zakończeń, jak to zwykle bywa w przypadku gatunku Soulslike.

Black Myth: Wukong łączy bogatą narrację z oszałamiającą oprawą wizualną i unikalnym podejściem do formuły RPG akcji. Gracze będą poznawać fascynujące królestwo cudów i odkryć ze starożytnej chińskiej mitologii, zapierające dech w piersiach krajobrazy i różnorodną obsadę niezapomnianych postaci opartych na uznanej powieści Journey to the West. Oprócz oszałamiającego wizualnie i precyzyjnego systemu walki wręcz przy użyciu laski, Wybraniec może używać zaklęć, transformacji i magicznych naczyń jako potężnych narzędzi w swoim arsenale przeciwko nieustępliwym wrogom. Dowolnie łącz różne zaklęcia, zdolności, broń i wyposażenie, aby znaleźć zwycięską strategię, która najlepiej pasuje do każdego stylu walki.

Gra Black Myth: Wukong będzie dostępna w edycji standardowej i deluxe, a jej globalna data premiery została ustalona na 20 sierpnia 2024 roku na PC i PlayStation 5. Data premiery wersji Xbox Series X|S zostanie ogłoszona w późniejszym terminie. Jeśli jesteś zaintrygowany najnowocześniejszą grafiką i wciągającą rozgrywką, miej oko na naszą porównywarkę, aby znaleźć najlepsze zniżki na Black Myth: Wukong. Nie przegap okazji, aby zabezpieczyć swoją kopię, zanim gra trafi na półki sklepowe.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare