Instant Gaming EU
 
 

Black Myth: Wukong ma podobno ponad 80 bossów

Black Myth: Wukong ma podobno ponad 80 bossów

Minęło sporo czasu, odkąd chiński deweloper Game Science po raz pierwszy ogłosił Black Myth: Wukong 13-minutowym filmem z rozgrywki w wersji pre-alpha 20 sierpnia 2020 roku. W ciągu jednego dnia wideo miało prawie 2 miliony wyświetleń na YouTube i 10 milionów wyświetleń na Bilibili. Black Myth: Wukong to fabularna gra akcji oparta na klasycznej XVI-wiecznej chińskiej powieści Podróż na Zachód, oferująca rozgrywkę podobną do serii "Souls".

Kiedy Black Myth: Wukong został ogłoszony po raz pierwszy, wiele osób nawet nie wierzyło w istnienie tej gry, ponieważ wideo z rozgrywki pre-alpha Black Myth: Wukong miało bardzoimponującą grafikę i innowacyjną rozgrywkę. Co więcej, gra pochodziła od stosunkowo nieznanego chińskiego dewelopera, Game Science.

W 2024 roku, po przejściu przez wiele etapów rozwoju, Black Myth: Wukong ma wreszcie potwierdzoną datę premiery, nawet z pełnym ray tracingiem i NVIDIA DLSS 3.5. Już niedługo fani będą mogli doświadczyć tej niesamowitej gry. Niedawno Game Science opublikowało zupełnie nowy zwiastun Black Myth: Wukong podczas WeGame Event, co jeszcze bardziej zwiększyło oczekiwania fanów:

 


Jednak najbardziej zaskakująca wiadomość pochodzi od przeciekającego Lunatic Ignus, który wcześniej dokładnie podzielił się szczegółami gry, ujawniając, że Black Myth: Wukong będzie miał ponad 80 bossów:


Według tego przecieku, Black Myth: Wukong obiecuje zróżnicowane wrażenia z walki z ponad 160 typami wrogów i ponad 80 bossami. Gracze będą mogli również cieszyć się trybem Nowa Gra Plus i wieloma zakończeniami, co zwiększy wartość regrywalności. Ponadto Black Myth: Wukong zaoferuje nieco łatwiejszy poziom trudności, co może przyciągnąć graczy, którzy lubią wymagającą rozgrywkę, ale wolą mniej karzące doświadczenie w porównaniu z grami Soulsborne od FromSoftware.

Choć informacje udostępnione przez leakera Lunatic Ignus brzmią bardzo zachęcająco, należy pamiętać, że nie zostały one zweryfikowane. Wiele osób wyraziło sceptycyzm w sekcji komentarzy, głównie kwestionując twierdzenie o "160 różnych typach wrogów". Czy to naprawdę 160 różnych typów wrogów, czy 20 odmian 8 typów wrogów? Być może będziemy musieli poczekać do premiery gry, aby się tego dowiedzieć.

Black Myth: Wukong zadebiutuje 20 sierpnia na PlayStation 5 (PS5), Xbox Series S|X i PC. Pamiętaj, aby skorzystać z naszej porównywarki cen, aby uzyskać najlepsze oferty przy zamawianiu Black Myth: Wukong w przedsprzedaży.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare