K4G BG 4 EN
 
 

BattleBit Remastered wprowadza aktualizację 2.0.0

BattleBit Remastered wprowadza aktualizację 2.0.0

Ci, którzy szukają ekscytującego doświadczenia FPS, znaleźli w BattleBit Remastered nowy sposób na cieszenie się swoim ulubionym gatunkiem. Gra stała się absolutnym hitem wśród fanów, co nie ma absolutnie nic wspólnego z jej grafiką. Cóż, może ma, ponieważ BattleBit Remastered wykorzystuje grafikę low-polygonu, aby zapewnić wciągające wrażenia, które stawiają do 254 graczy przeciwko sobie w ogromnych bitwach. Zbliżeniowy czat głosowy, silnik zoptymalizowany pod kątem najwyższej możliwej liczby klatek na sekundę i zniszczalne środowiska to najważniejsze elementy gry, która pozbywa się zbędnych rzeczy, aby skupić się na dostarczaniu najlepszych wrażeń.

Kto potrzebuje niesamowitej grafiki?

BattleBit Remastered może nie być grą dla tych, którzy szukają niesamowicie szczegółowych, realistycznych wrażeń, ale jeśli chodzi o rozgrywkę, nie ma sobie równych. Imponująca liczba graczy świetnie bawiącycj się w grze już pokazuje, że dostają dokładnie to, czego chcą.

 

 

BattleBit Remastered wciąż znajduje się we wczesnym dostępie i z każdą aktualizacją otrzymuje znaczące ulepszenia. Najnowsza aktualizacja wprowadziła wiele zmian do gry, w tym osłabienie jednej z najbardziej śmiercionośnych broni w grze, Kirss Vector. Aktualizacja 2.0.0 przebudowuje mapę Dystryktu i rozszerza mapę Wine Paradise. Wprowadza również nową łódź szturmową i druty kolczaste, aby spowolnić atak wroga. Jedną z najważniejszych zmian w grze wprowadzonych przez tę aktualizację jest to, że wszystkie klasy mogą teraz używać bandaży do leczenia się. Medycy nadal są jedynymi, którzy mogą leczyć innych graczy. Aktualizacja wprowadza również szereg ulepszeń w kilku obszarach, które można sprawdzić w oficjalnych informacjach o aktualizacji tutaj.

Pewnie zastanawiacie się, co jest takiego fajnego w grze, która wygląda jak wersja Battlefield 2042 stworzona przez parę dzieciaków w piwnicy. Cóż, z pewnością znajdziesz odpowiedź na to pytanie, gdy skorzystasz z naszej porównywarki, aby kupić tani klucz BattleBit Remastered na PC i zacząć grać w jedną z najbardziej zaskakujących gier tego lata.

Wejdź do akcji z Pacific Drive, gdzie szybkie wyścigi i ekscytujące wyzwania czekają na ciebie za każdym zakrętem. Jesteś gotów przetestować swoje umiejętności na wybrzeżnych drogach? Przygoda zaczyna się tutaj.
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare