Batman: Arkham Shadow został zapowiedziany... na VR

Batman: Arkham Shadow został zapowiedziany... na VR

Nie musimy mówić o sławie serii Batman: Arkham; wszyscy o niej wiemy, dzięki kultowym tytułom, takim jak Batman Arkham Knight i Batman Arkham City. Główne gry z serii odniosły ogromny sukces, chwalone za fabułę, aktorstwo głosowe, postacie, projekt świata, grafikę i rozgrywkę. Łącznie sprzedały się w ponad 31 milionach egzemplarzy na całym świecie.

Niedawno, 1 maja 2024 roku, zaprezentowano zwiastun najnowszej odsłony serii Batman: Arkham. Gra nazywa się Batman: Arkham Shadow i będzie grą VR!

Zło prześladuje ulice. Gotham City jest w niebezpieczeństwie. I tylko ty możesz je uratować.

Batman: Arkham Shadow to ósma odsłona serii, a najnowszą jest Suicide Squad: Kill the Justice League, która właśnie wydała swój pierwszy sezon. I oczywiście Batman: Arkham Shadow będzie osadzony w uniwersum Batman: Arkham. Obecnie nie jest jasne, kiedy gra będzie miała miejsce, choć wielu spekuluje, że jej akcja rozgrywa się pomiędzy wydarzeniami z Batman Arkham Origins i Batman Arkham Asylum. Głównym antagonistą ma być Ratcatcher, co sugeruje rój szczurów widoczny w zwiastunie.

Będzie to druga gra z serii Arkham, w której Kevin Conroy nie wciela się w rolę Batmana, zwłaszcza że Kevin Conroy zmarł prawie 2 lata przed ogłoszeniem tej gry. Roger Craig Smith ma wcielić się w rolę Batmana w grze, ponieważ retweetował ujawniony zwiastun na X, ale wkrótce potem usunął swój retweet.

Po obejrzeniu zwiastuna wielu fanów wyraziło negatywne komentarze na temat gry, głównie ze względu na czynnik VR. Ale bycie grą VR nie oznacza, że nie jest dobra; dowodem na to są tytuły VR, takie jak Half-Life: Alyx. Jest to druga gra z serii Batman: Arkham, która zostanie wydana w wirtualnej rzeczywistości, a pierwszą z nich jest Batman: Arkham VR.

Batman: Arkham Shadow będzie ekskluzywny dla Meta Quest 3. Wciąż nie ma konkretnej daty premiery, ale powinniśmy uzyskać więcej informacji na temat gry podczas nadchodzącego wydarzenia Summer Game Fest 7 czerwca. Pamiętaj, aby sprawdzić naszą sprawdzoną porównywarkę cen, aby uzyskać najlepszą ofertę na najlepsze gry, szczególnie w przypadku zamówienia w przedsprzedaży przedsprzedaży Batman: Arkham Shadow.

  • Oficjalna strona : Batman Arkham Shadow
  • Kategorie :
  • Edytor : Warner Bros. Interactive Entertainment
  • Deweloper : Oculus Studios
  • Tryby :
  • Data wydania : 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare