Baldur's Gate III: Early Access rozpocznie się tego lata

Baldur's Gate III: Early Access rozpocznie się tego lata

Podczas pierwszego ogłoszenia, które miało miejsce na krótko przed E3 2019 podczas prezentacji Stadia, Baldur's Gate III dosłownie rozpalił płomień fanów tej serii. Ostatnia część z tej serii została wydana prawie dwadzieścia lat temu, a gracze od dawna marzyli o ponownym zanurzeniu się w świecie Baldur's Gate. Oprócz pierwszego zwiastuna mogliśmy dowiedzieć się nieco więcej o kolejnej odsłonie opracowanej przez Larian Studio podczas długiej demonstracji rozgrywki na Pax East, którą zaprezentował sam Swen Vincke, dyrektor generalny Larian.

Swen Vincke ogłosił ostatnio bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich fanów, którzy nie mogą się doczekać, aby zagrać w Baldur's Gate III. Wiedzieliśmy, że gra dołączy do Early Access, ale jedynym możliwym oknem wyjścia było 2020. Teraz bardziej precyzyjnie można powiedzieć, że Baldur's Gate IIIpowinien być dostępny we wczesnym dostępie od sierpnia tego roku. Larian ogłosił to poprzez aktualizację społeczności na swoim kanale YouTube.

 


"Być może". To słowo jest nadal dodawane do tego możliwego wydania Baldur's Gate III w Early Access. Swen Vincke wyjaśnia, że ​​ostatnie problemy związane z Covid-19, w tym telepraca, nie ułatwiły pracy zespołom, ale jeśli wszystko pójdzie dobrze, nie powinno być opóźnienia. Wyjaśnia, że zdefiniowali już treść, która będzie obecna w okresie wczesnego dostępu. Dowiedzieliśmy się również, że system walki został ulepszony i jest lepszy niż to, co mogliśmy zobaczyć podczas prezentacji gry na początku tego roku.

Mówiąc o rozgrywce, 18 czerwca o godz. 19:00 CESTbędziemy mieli nowy przegląd Baldur's Gate III, w ramach D&D Live 2020 (którego harmonogram można znaleźć pod tym adresem) wydarzeniu poświęconemu wszechświatowi Dungeons & Dragons, które odbędzie się w dniach 18-20 czerwca. D&D Live 2020 obejmie również różne rzeczy, takie jak let's play na żywo z Dungeons & Dragons, w tym taki, który odbędzie się 20 czerwca o 21:00 z aktorami z Game of Thrones, Kristianem Nairnem, Danielem Portmanem, Iwanem Rheonem, Natalią Tena i Gemmą Whelan.

 

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you return to Sanctuary once more to fight against the denizens of Hell in Diablo 4? - 63
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare