Baldur's Gate III został ponownie opóźniony

Baldur's Gate III został ponownie opóźniony
24 wrz 2020, 14:44

Chociaż na tym etapie roku nie powinniśmy się dziwić, że zapowiedziano kolejne opóźnienie, w pewnym sensie rozczarowuje fakt, że Baldur's Gate III nie będzie gotowy na Early Access when it was supposed to. Deweloperzy z Larian studios zamierzali udostępnić grę w Early Access w sierpniu, potem opóźnili ją do 30 września, a teraz wydaje się, że będziemy mogli zagrać w nią 6 października, jeśli oczywiście nic się nie stanie. Ta sytuacja nie jest niczym wyjątkowym, ale powoduje, że zastanawiamy się nad realnym stanem gry. Widzieliśmy wiele materiałów o Baldur's Gate III we wcześniejszych zapowiedziach, a w większości z nich gra wyglądała całkiem nieźle. Wchodzi w Early Access, co oczywiście oznacza, że gracze nie zagrają w końcową wersję gry, nawet jeśli za nią zapłacą. Dlaczego więc nie wydać Baldur's Gate III i rozwiązać problemów później?

 

 

Cóż, głównym powodem tego jest prawdopodobnie to, że pierwsze wrażenie ma naprawdę znaczenie. Nie wszyscy naprawdę rozumieją koncepcję płacenia z góry za grę, która nie jest jeszcze całkowicie zakończona, a opinie mogą mieć dość duży wpływ na popularność Baldur's Gate III. To nie to samo, gdy gra rozpoczyna swoją podróż przez Early Access z bardzo dobrą reputacją i oferuje całkiem niezłe doświadczenie, które poprawia się z czasem, niż uzyskanie złej reputacji z powodu słabego doświadczenia na początku Early Access i konieczność przekonania graczy, że naprawisz ją później.

Tak czy inaczej, tym razem będzie to tylko sześć dni więcej, więc nie jest to taka wielka różnica, a jeśli ma to oznaczać, że będziemy mogli zagrać w lepszy Baldur's Gate III to na pewno warto poczekać. Do tego czasu możesz przeczytać najnowszą aktualizację społeczności, która zagłębia się w mechaniki Romance & Companionship w Baldur's Gate III.

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare