K4G BG 4 EN
 
 

Baldur's Gate III podwaja wymagania dotyczące pamięci dyskowej tuż przed Early Access

Baldur's Gate III podwaja wymagania dotyczące pamięci dyskowej tuż przed Early Access

Nie jest niczym niezwykłym, że wymagania potrzebne do rozpoczęcia gry zmieniły się przed jej wydaniem, ale Baldur's Gate III podwaja je, i to tylko dla wersji Early Access gry. Jest to dość zauważalna zmiana w przypadku wersji, która daje graczom ograniczony dostęp do treści w grze. Early Access zaczyna się dziś dla Baldur's Gare III ale ci, którzy zakupili grę, będą mogli grać tylko poprzez Akt 1 gry, wybierając pomiędzy 16 różnymi rasami i podrasami oraz kilkoma klasami, aby stworzyć swoje postacie, w tym znajdą się Cleric, Fighter, Ranger, Rogue, Warlock i Wizard.

 

 

Wersja Early Access Baldur's Gate III wymaga teraz sporej ilości miejsca w urządzeniu pamięci masowej, ze 150 GB, które trzeba będzie pobrać przed rozpoczęciem gry przez Google Stadia, Steam i GoG już dziś o 19:00 CEST. Użytkownicy komputerów Mac będą mogli również w tym samym dniu dołączyć do Baldur's Gate III Early Access, co zostało potwierdzone przez dewelopera Larian Studios poprzez oficjalne konto gry na Twitterze.

 

 

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy z niecierpliwością czekali na premierę Baldur's Gate III i nie możesz się doczekać ostatecznej wersji, aby odkryć, jakie nowości gra wnosi do świata gier fabularnych, powinieneś odwiedzić naszą porównywarkę, aby uzyskać ją w najlepszej cenie i rozpocząć pobieranie wersji Early Access, gdy tylko będzie dostępna.  Jeśli wolisz gotową grę, będziesz musiał poczekać trochę dłużej, ponieważ nie ma oficjalnej daty wydania ostatecznej wersji Baldur's Gate III. O wiele trudniej będzie teraz uniknąć spoilerów, ponieważ w kolejnych tygodniach pojawi się wiele wiadomości i treści o Baldur's Gate III.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare