Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Baldur's Gate III podwaja wymagania dotyczące pamięci dyskowej tuż przed Early Access

Baldur's Gate III podwaja wymagania dotyczące pamięci dyskowej tuż przed Early Access
6 paź 2020, 18:15

Nie jest niczym niezwykłym, że wymagania potrzebne do rozpoczęcia gry zmieniły się przed jej wydaniem, ale Baldur's Gate III podwaja je, i to tylko dla wersji Early Access gry. Jest to dość zauważalna zmiana w przypadku wersji, która daje graczom ograniczony dostęp do treści w grze. Early Access zaczyna się dziś dla Baldur's Gare III ale ci, którzy zakupili grę, będą mogli grać tylko poprzez Akt 1 gry, wybierając pomiędzy 16 różnymi rasami i podrasami oraz kilkoma klasami, aby stworzyć swoje postacie, w tym znajdą się Cleric, Fighter, Ranger, Rogue, Warlock i Wizard.

 

 

Wersja Early Access Baldur's Gate III wymaga teraz sporej ilości miejsca w urządzeniu pamięci masowej, ze 150 GB, które trzeba będzie pobrać przed rozpoczęciem gry przez Google Stadia, Steam i GoG już dziś o 19:00 CEST. Użytkownicy komputerów Mac będą mogli również w tym samym dniu dołączyć do Baldur's Gate IIIEarly Access, co zostało potwierdzone przez dewelopera Larian Studios poprzez oficjalne konto gry na Twitterze.

 

 

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy z niecierpliwością czekali na premierę Baldur's Gate III i nie możesz się doczekać ostatecznej wersji, aby odkryć, jakie nowości gra wnosi do świata gier fabularnych, powinieneś odwiedzić naszą porównywarkę, aby uzyskać ją w najlepszej cenie i rozpocząć pobieranie wersji Early Access, gdy tylko będzie dostępna.  Jeśli wolisz gotową grę, będziesz musiał poczekać trochę dłużej, ponieważ nie ma oficjalnej daty wydania ostatecznej wersji Baldur's Gate III. O wiele trudniej będzie teraz uniknąć spoilerów, ponieważ w kolejnych tygodniach pojawi się wiele wiadomości i treści o Baldur's Gate III.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare