Rozszerzenie do Assassin's Creed Valhalla nie będzie gotowe w tym miesiącu

Rozszerzenie do Assassin's Creed Valhalla nie będzie gotowe w tym miesiącu

Mimo że Ubisoft wykonał całkiem niezłą robotę z Assassin's Creed Valhalla, ma pewne problemy z dotrzymaniem harmonogramu z nadchodzącymi DLC. Gniew Druidów został ogłoszony w lutym wraz z inną zawartością po premierze, która miała być zawarta w Przepustce Sezonowej Assassin's Creed Valhalla. Po tym pojawiło się kilka aktualizacji dla gry, a my byliśmy świadkami dodania Rzecznych Rajdów, opcji dostosowania wyglądu Eivora w grze, a także Festiwal Ostara, sezonowego wydarzenia przypominającego Wielkanoc. Gniew Druidów to pierwsze płatne rozszerzenie dla Assassin's Creed Valhalla i jest ono zawarte w Przepustce Sezonowej, wraz z Oblężeniem Paryża Legendą o Beowulfie.

 

 

Rozszerzenie pozwoli Eivorowi odkryć zupełnie nowe lokacje w Irlandii, podążając za historią, która koncentruje się na starożytnej sekcie druidów. Nie ujawniono zbyt wielu szczegółów na temat DLC, ale spodziewaliśmy się, że będziemy mogli zagrać w nie jeszcze w tym miesiącu, gdyż jego premiera była pierwotnie zaplanowana na 29 kwietnia. Wygląda na to, że Ubisoft ma pewne problemy z jego rozwojem i rozszerzenie nie będzie gotowe na czas, jak wynika z Tweeta na oficjalnym koncie Assassin's Creed.

 

 

Wygląda na to, że pracują nad tym, by "dostarczyć bardziej dopracowane doświadczenie" z Gniewem Druidów, ale nic więcej nie zostało powiedziane na temat przyczyny tego opóźnienia lub obecnego stanu rozszerzenia. Mamy też nową daty premiery, którą wyznaczono na 13 maja. Mamy nadzieję, że Ubisoft udostępni Gniew Druidów w tym terminie i nie wątpimy, że przyczyni się to do uczynienia Assassin's Creed Valhalla przygodą jeszcze bardziej epicką dla graczy. Tymczasem gra nadal oferuje mnóstwo zawartości do odkrycia, gdy dowodzisz grupą wikingów podczas inwazji na Anglię w IX wieku.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare