Instant Gaming EU
 
 

Archthrones - Zupełnie nowy Dark Souls 3 zapowiedział swoje demo

Archthrones - Zupełnie nowy Dark Souls 3 zapowiedział swoje demo

Społeczność FromSoftware jest zawsze dobra w tworzeniu różnych ekscytujących projektów modów do swoich gier, a Archthrones, zupełnie nowy mod do Dark Souls 3, jest ich największym jak dotąd projektem.

Dark Souls 3 to fabularna gra akcji z 2016 roku, stworzona przez FromSoftware i wydana przez Bandai Namco Entertainment, będąca trzecią i ostatnią odsłoną serii Dark Souls. Charakteryzująca się perspektywą trzecioosobową i prostą rozgrywką, Dark Souls 3 oferuje dostęp do różnych broni, zbroi, magii i materiałów eksploatacyjnych, których gracze mogą używać do walki z wrogami. Gra ma wysoki poziom trudności, który wymaga pewnej dozy cierpliwości dla wszystkich hardkorowych graczy, którzy chcą rzucić jej wyzwanie.

Archthrones już od pierwszych dni swojej premiery wywarł dobre wrażenie na fanach Dark Souls 3. A teraz, w 2024 roku, 13 marca, kiedy szum związany z nadchodzącym DLC do Elden Ring jeszcze nie ostygł, Dark Souls: Archthrones niespodziewanie ogłosiło na Twitterze dzień premiery dema, a także opublikowało zwiastun na swoim kanale YouTube. Wreszcie, wszyscy długo wyczekujący fani mogą wkrótce cieszyć się tym niesamowitym projektem:

 Zupełnie Nowa Przygoda

Archthrones to kompletny przegląd oryginalnej gry, wprowadzający nową historię, nowe obszary, poziomy, postacie niezależne oraz różnych oryginalnych wrogów i bossów. Ten mod wprowadza również własne ulepszone oświetlenie i efekty wizualne, aby stworzyć nowy, świeży wygląd Dark Souls 3. Z ich Twittera wiemy również, że w grze pojawi się wiele postaci niezależnych i broni z różnych tytułów FromSoft, w tym Dark Souls, Dark Souls 2, Bloodborne, a nawet Sekiro.

Ten zupełnie nowy mod do Dark Souls 3 zostanie wydany 15 marca. Mod obiecuje zupełnie nową przygodę dla weteranów Dark Souls 3, zapewniając graczom ekscytujący sposób na zabicie czasu w oczekiwaniu na nadchodzące DLC do Elden Ring. Teraz jest idealny moment, aby podłączyć kontroler i ponownie doświadczyć gry w zupełnie nowy sposób. Upewnij się, że korzystasz z porównywarki cen dLcompare, aby uzyskać najlepsze oferty na Dark Souls 3.

 

62.47zł
Dark Souls 3
Dark Souls 3
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare