Anno 1800 zapowiada trzecią Przepustkę Sezonową

Anno 1800 zapowiada trzecią Przepustkę Sezonową
11 lut 2021, 18:00

Wydane prawie trzy lata temu Anno 1800 to najnowszy przedstawiciel kultowej serii gier strategiczno-zarządczych. Po tym, jak pozwoliła nam odkryć wiele epok, w tym te z przyszłości, najnowsza odsłona serii Anno skupia się na rewolucji przemysłowej w XIX wieku. Od momentu premiery, gra otrzymała wiele dodatkowej zawartości, przede wszystkim dzięki Przepustkom Sezonowym, które dodały już łącznie sześć DLC do Anno 1800.

Jednak Ubisoft nie zamierza na tym poprzestać i właśnie ujawnił zawartość 3 Przepustki Sezonowej dla Anno 1800. Podobnie jak dwie pierwsze, będzie on zawierał trzy dodatki DLC, z których każdy przyniesie własny zestaw nowej zawartości do gry.

DOCKLANDS Zmień swoje miasto w globalny ośrodek handlowy z modułowym systemem magazynów i wykorzystaj kontrakty handlowe, aby stworzyć monopol na swoje ulubione towary.

SEZON TURYSTYCZNY Przyciągnij do hoteli w swoim mieście nowych rezydentów turystycznych i zapewnij im rozrywkę w restauracjach i podczas wycieczek autobusowych po najważniejszych punktach turystycznych, takich jak nowy pomnik Tower.

HIGH LIFE Zmień na zawsze panoramę swojego imperium, budując pierwsze drapacze chmur, i zapewnij swoim inwestorom zadowolenie dzięki centrom handlowym i budowie największego zabytku w grze - Empire Building.

 

 

Nie będziemy musieli długo czekać, aby cieszyć się częścią tej nowej zawartości w Anno 1800, ponieważ Docklandsbędzie dostępne 23 lutego. Sezon Turystyczny pojawi się na wiosnę, a High Life latem tego roku. Season Pass 3 jest również dołączony do Year 3 Gold Edition, która zawiera grę podstawową i Season Pass 3, ale także do Anno 1800 Year 3 Complete Edition, która zawiera grę i wszystkie Season Passy.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you be a Raider or a Survivor in Dragon Ball The Breakers? - 53
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare