Anno 1800 zapowiada trzecią Przepustkę Sezonową

Anno 1800 zapowiada trzecią Przepustkę Sezonową

Wydane prawie trzy lata temu Anno 1800 to najnowszy przedstawiciel kultowej serii gier strategiczno-zarządczych. Po tym, jak pozwoliła nam odkryć wiele epok, w tym te z przyszłości, najnowsza odsłona serii Anno skupia się na rewolucji przemysłowej w XIX wieku. Od momentu premiery, gra otrzymała wiele dodatkowej zawartości, przede wszystkim dzięki Przepustkom Sezonowym, które dodały już łącznie sześć DLC do Anno 1800.

Jednak Ubisoft nie zamierza na tym poprzestać i właśnie ujawnił zawartość 3 Przepustki Sezonowej dla Anno 1800. Podobnie jak dwie pierwsze, będzie on zawierał trzy dodatki DLC, z których każdy przyniesie własny zestaw nowej zawartości do gry.

DOCKLANDS Zmień swoje miasto w globalny ośrodek handlowy z modułowym systemem magazynów i wykorzystaj kontrakty handlowe, aby stworzyć monopol na swoje ulubione towary.

SEZON TURYSTYCZNY Przyciągnij do hoteli w swoim mieście nowych rezydentów turystycznych i zapewnij im rozrywkę w restauracjach i podczas wycieczek autobusowych po najważniejszych punktach turystycznych, takich jak nowy pomnik Tower.

HIGH LIFE Zmień na zawsze panoramę swojego imperium, budując pierwsze drapacze chmur, i zapewnij swoim inwestorom zadowolenie dzięki centrom handlowym i budowie największego zabytku w grze - Empire Building.

 

 

Nie będziemy musieli długo czekać, aby cieszyć się częścią tej nowej zawartości w Anno 1800, ponieważ Docklands będzie dostępne 23 lutego. Sezon Turystyczny pojawi się na wiosnę, a High Life latem tego roku. Season Pass 3 jest również dołączony do Year 3 Gold Edition, która zawiera grę podstawową i Season Pass 3, ale także do Anno 1800 Year 3 Complete Edition, która zawiera grę i wszystkie Season Passy.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare