Instant Gaming EU
 
 

Anno 1800 rozpoczyna swój trzeci sezon od darmowego weekendu

Anno 1800 rozpoczyna swój trzeci sezon od darmowego weekendu

Wszyscy fani gier symulacyjnych związanych z budowaniem miast i zarządzaniem, wiedzą, że seria Anno jest jednym z filarów tego gatunku. Przez lata Ubisoft wypuścił na rynek kilka gier z serii Anno, a wszystkie z nich oferują wspaniałą jakość doświadczeń skupionych wokół pewnego okresu w historii. Niektóre z nich zagłębiają się nawet w możliwą przyszłość. Jednak najnowszą grą, w której rozwój francuska firma wkłada obecnie najwięcej wysiłku, jestAnno 1800, tytuł, który oferuje nam dość szczegółowe spojrzenie na XIX wiek z mechaniką rozgrywki i scenariuszami stworzonymi specjalnie po to, by przedstawić wyzwania, z jakimi musiało się zmierzyć ludzkie społeczeństwo w tej epoce.

Anno 1800 oferuje już możliwość rozszerzenia swojej zawartości za pomocą kilku DLC, ale trzeci sezon gry rozpoczął się dzisiaj i przynosi nam zupełnie nowe rozszerzenie z mnóstwem nowości. Okno na świat to siódme DLC, które Ubisoft wypuścił dla Anno 1800. Pozwoli Ci ono zmienić miasto w bardziej wydajny ośrodek handlowy, budując modułowe dzielnice magazynowe i kładąc nacisk na handel dzięki nowym opcjom. Jest już dostępne i można je kupić jako część 3 Season Passa do Anno 1800 lub jako osobne DLC.

 

 

Premierze Okna na świat towarzyszy darmowa aktualizacja, która wprowadza pewne zmiany w balansie i ogólne usprawnienia w rozgrywce Anno 1800. Ponadto, aby uczcić rozpoczęcie nowego sezonu, od jutra przez cały weekend będzie można wypróbować za darmo Anno 1800 na PC. Już teraz możesz pobrać i zainstalować grę, odwiedzając oficjalną stronę, ale darmowy weekend rozpocznie się dopiero jutro. Pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się później na zakup Anno 1800, zawsze możesz znaleźć ją w najlepszej cenie w naszej porównywarce.

37.58zł
Anno 1800
Anno 1800
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare