Instant Gaming EU
 
 

Anno 1800 otrzymuje w przyszły czwartek ogromną łatkę

Anno 1800 otrzymuje w przyszły czwartek ogromną łatkę

 Anno 1800 to jedna z tych gier strategicznych i menedżerskich, która zawiera wiele funkcji, z których kilka może być dla niektórych graczy zbyt skomplikowane, ale dla innych definiują gatunek. Odkrywanie zawiłości budowania miast w XIX wieku podczas rewolucji przemysłowej jest nie lada doświadczeniem, zwłaszcza w tak szczegółowej grze, ponieważ wiąże się z nią wiele elementów mikro-zarządzania i wiele zmiennych do rozważenia. Każda mała decyzja, którą podejmiesz i każde opóźnienie, które cię dotknie, może mieć konsekwencje, które przerodzą się w poważny problem, i to jest część piękna grania w tego rodzaju strategiczną grę czasu rzeczywistego. Chociaż Anno 1800 wykonuje bardzo dobrą robotę, oferując wiele narzędzi do zarządzania i bardzo płynną rozgrywkę, zawsze jest miejsce na ulepszenia, a nadchodząca aktualizacja jest poświęcona głównie ulepszeniu wielu drobnych aspektów gry i naprawieniu niektórych błędów.

Aktualizacja 9 do Anno 1800 ukaże się 22 października i będzie to dość pokaźna łatka o łącznej pojemności 4,2GB, pełna ulepszeń jakości życia, która da Ci "większą kontrolę i lepsze informacje w różnych aspektach zarządzania Twoim imperium przemysłowym". Lista zmian jest ogromna i obejmuje takie aspekty jak ulepszenia grafiki i interfejsu użytkownika, zmiany równowagi i poprawki błędów. Możesz sprawdzić wszystkie szczegóły w notatkach z patchem, odwiedzając oficjalny post na blogu temu poświęcony.

 

 

Drugą ważną cechą tej aktualizacji jest to, że doda ona również wsparcie dla nowego rozszerzenia dla Anno 1800, Kraina Lwów, które zostanie wydane w tym samym dniu co aktualizacja. DLC jest częścią Sezonu 2 Anno 1800 i jest zawarte w Przepustce Sezonowej, choć będzie można kupić go również oddzielnie. Kraina Lwów wniesie do gry sporo treści, w tym południowy region Embesy, nowy system nawadniania wykorzystujący rzeki i kanały, wiele nowych opcji badawczych oraz fabułę, w której będziesz służył cesarzowi Ketema of Enbesa, który zaciągnie Cię do budowy swojej potężnej nowej stolicy, Taborime.

37.58zł
Anno 1800
Anno 1800
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare