A Plague Tale: Innocence pojawi się na Switchu w lipcu

A Plague Tale: Innocence pojawi się na Switchu w lipcu

A Plague Tale: Innocence to przygoda, która nie pozostawia obojętnym. Historia rodzeństwa urodzonego w szlacheckiej rodzinie, które musi przetrwać niedole życia w wyniszczonej chorobami Francji, to emocjonujące doświadczenie, o którym trudno zapomnieć, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę całą sytuację. Jest rok 1349, a Francja została najechana przez wojska angielskie podczas wojny stuletniej. Przetrwanie jest wystarczająco trudne, nawet dla zamożnych ludzi, ale pojawiło się nowe zagrożenie w postaci śmiertelnej plagi. Czarna Śmierć rozprzestrzenia się po Europie, a strach przed nią jest tak wielki, że nawet Inkwizycja bezlitośnie poluje na każdego, kto może mieć kontakt z zarażonym. W wyniku tego Amicia i jej młodszy brat Hugo, który od urodzenia cierpi na dziwną chorobę, są ścigani przez oddziały Inkwizycji, co prowadzi do epickiej przygody, w której będą musieli zrobić wszystko, by przeżyć.

A Plague Tale: Innocence to przygodowy survival horror, który pod wieloma względami wystawia swoich bohaterów na ciężką próbę, przedstawiając świat spustoszony przez wojnę i choroby, w którym życie ludzkie nie jest warte prawie nic. Amicia musi opiekować się swoim młodszym bratem, podczas gdy sama szuka lekarstwa na jego chorobę i ucieka przed Inkwizycją. Ponieważ nie jest w stanie stawić im czoła w walce, będzie musiała jak najlepiej wykorzystać skąpe zasoby i umiejętności, które posiada, aby przetrwać trudne sytuacje. Najgorszym wrogiem w grze nie są jednak żołnierze, lecz zaraza. Będzie musiała zmierzyć się z ogromnymi rojami szczurów, które plądrują każdy zakątek i których ugryzienie może zarazić ją zarazą.

 

 

Gra oferuje wciągające doświadczenie, które przykuło uwagę wielu graczy już na kilku platformach, ale nowa, ulepszona wersja będzie dostępna już wkrótce. A Plague Tale: Innocence pojawi się na PlayStation 5 i Xbox Series X/S z ulepszoną grafiką w 4K UHD i 60 FPS. Ponadto, gra będzie dostępna po raz pierwszy na Nintendo Switch 6 lipca.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you embrace the challenge of entering the world of Lies Of P and uncovering its mysteries while facing its most cunning foes? Are you ready for the next chapter in Lies Of P?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare