5 najlepszych modów Content Warning, które powinieneś wypróbować

5 najlepszych modów Content Warning, które powinieneś wypróbować

Content Warning szybko przyciągnęło uwagę entuzjastów społecznościowych gier grozy, przyciągając tysiące graczy jednocześnie. Dzięki mrożącej krew w żyłach, a jednocześnie humorystycznej rozgrywce, idealnej do grania z przyjaciółmi, Content Warning ma potencjał, by stać się kolejnym Lethal Company. Zaledwie kilka dni po premierze, utalentowani fani stworzyli wiele ekscytujących modów do Content Warning, obiecując poprawić wrażenia z gry dla graczy. Poniżej znajduje się lista 5 najlepszych modów do Content Warning, które warto wypróbować.

Należy pamiętać, że wszystkie mody z poniższej listy wymagają BepInEx do działania, więc upewnij się, że zainstalowałeś go wcześniej. Nie martw się, proces instalacji jest bardzo prosty, czasami tylko dwa kroki, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami na stronie moda.


1- Virality

Masz więcej niż 3 znajomych? Cóż, nie martw się, Virality pomoże ci zwiększyć liczbę graczy w lobby Content Warning do 200, abyś mógł cieszyć się zabawą ze znajomymi! Virality obsługuje również późne dołączanie i dołączanie Steam prawym przyciskiem myszy. Wszyscy gracze muszą zainstalować ten mod i BepinEX, aby działał poprawnie.

Uwaga: Obecnie twórcyContent Warning wprowadzili ograniczenie wielkości lobby po stronie serwera, uniemożliwiając modderom zwiększenie liczby graczy w jednej grze. W rezultacie Virality i inne podobne mody, które modyfikują rozmiary lobby, nie mogą być obecnie używane. Deweloperzy poinformowali jednak, że zamierzają przywrócić wsparcie dla modów wielkości lobby, gdy serwery będą działać płynniej.

2- More Customization

Content Warning pozwala na ozdobienie twarzy tylko 3 znakami z zestawu znaków ASCII. Chcesz jeszcze bardziej dostosować swoją twarz? W takim razie More Customization to mod idealny dla ciebie. More Customization obsługuje limit 128 znaków do dostosowywania twarzy, kopiowanie/wklejanie w terminalu i nieskończoną regulację rozmiaru twarzy. Ten mod musi być zainstalowany dla wszystkich klientów i wymaga BepinEX.

3- MakeMeRagdoll

Jak sugeruje nazwa MakeMeRagdoll, mod ten dodaje możliwość ragdollowania bez żadnego powodu! Jest to idealny mod do tworzenia treści, udawania martwego, wykonywania dziwnego tańca ragdoll lub po prostu używania go do wykonywania zabawnych ruchów przed kamerą. Ten mod jest wymagany dla wszystkich graczy do prawidłowego działania.

4- MoreSpookerVideo

Mod dodający kamerę wideo w sklepie, umożliwiając nagrywanie jeszcze większej ilości treści bez ograniczania się do krótkiego czasu nagrywania kamerą. Możesz ustawić walutę początkową, a nawet zwiększyć czas nagrywania kamery i liczbę wyświetleń, aby osiągnąć limit. Ten mod jest również wymagany dla wszystkich graczy do prawidłowego działania.

5- More comments

Czujesz, że komentarze do twoich filmów przesłanych na Spooktube są nudne i powtarzalne? Zainstaluj More Comments od razu - ten mod doda bardziej wnikliwe i angażujące komentarze do twoich filmów i odświeży istniejące komentarze, aby były bardziej odświeżone i trafne.

Te 5 modów obiecuje sprawić, że Twoje wrażenia z Content Warning będą jeszcze bardziej fantastyczne i wciągające. Na co więc czekasz? Chwyć kamerę i wyrusz do przerażającego "Old Word", aby nakręcić filmy, które sprawią, że staniesz się sławny! Nie zapomnij skorzystać z naszej porównywarki cen, aby kupić cdkey do Content Warning w najniższej cenie.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare