Instant Gaming EU
 
 

Informacje o The GameCollection

logo The GameCollection

Witamy w The Game Collection, zaufanym brytyjskim sklepie internetowym z grami. Prowadzimy sprzedaż online od 2005 roku, a naszym celem jest zapewnienie szerokiej gamy nowych wydań, zaległych katalogów i używanych gier dla wszystkich obecnych formatów.

Wspierani przez wielomilionową firmę dystrybucyjną, wykorzystujemy naszą ogromną siłę nabywczą, aby zapewnić niesamowite ceny, bardzo często jedne z najniższych w Wielkiej Brytanii. Nie tylko to, ale wspieramy to wszystko najwyższej jakości telefoniczną i e-mailową obsługą klienta przez nasz brytyjski zespół w naszej siedzibie głównej w Swansea.

Usługi świadczone przez The GameCollection

The Game Collection to doświadczony i nagradzany sklep internetowy. Dlatego powinieneś doświadczyć jednego z najlepszych doświadczeń związanych z zakupami online.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub napotkanych problemów można skontaktować się z nimi telefonicznie lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

The GameCollection to oficjalny sklep, który można zidentyfikować za pomocą tej ikony Oficjalny sklep. Otrzymasz klucze cyfrowe w postaci tekstu lub obrazu pocztą elektroniczną lub pocztą tradycyjną, kupując wersje pudełkowe lub sprzęt komputerowy.

Metody płatności
MaestroMasterCardVisa

Komentarze na temat The GameCollection

Jeśli napotkałeś problem z zamówieniem, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare