Kinguin HP
 
 

Informacje o Fanatical

logo Fanatical

Wybrany przez ponad milion klientów na całym świecie, Fanatical to sklep internetowy, w którym możesz szybko znaleźć to, czego szukasz, spośród ponad 4500 gier cyfrowych wybranych spośród ponad 750 wydawców. Zaczęliśmy naszą historię w latach 90., udostępniając niedrogie oprogramowanie i gry dla każdego na płycie CD-ROM. Od tego czasu nasz sklep internetowy sprzedał ponad 45 milionów kluczy graczom w ponad 200 krajach, pochodzących od oficjalnych wydawców. W perspektywie 2017 roku nasz cel pozostaje ten sam; zapewniając najlepszą jakość, wybór i wartość w cyfrowej rozrywce.

KOD ZNIŻKOWY Fanatical

  • 15%
    FANATICAL15

Usługi świadczone przez Fanatical

Fanatical to sklep internetowy oferujący szeroką gamę gier i pakietów. Zakupione produkty należy aktywować i pobrać z oficjalnej platformy wskazanej na stronie produktu. Fanatical zawiera Star Deals, oferty z wyjątkowo ograniczonymi zapasami dostępnymi przez okres krótszy niż normalnie. Na ich stronie internetowej znajduje się również blog z grami, zawierający wiadomości i sugestie, które pomogą Ci w pełni wykorzystać możliwości.

Fanatical to oficjalny sklep, który można zidentyfikować za pomocą tej ikony official store. Otrzymasz klucze cyfrowe w postaci tekstu lub obrazu pocztą elektroniczną lub pocztą tradycyjną, kupując wersje pudełkowe lub sprzęt komputerowy.

Metody płatności
PaypalCarte BleueIDealSofortMasterCardVisa

KOD ZNIŻKOWY Fanatical

  • 15%
    FANATICAL15

Komentarze na Fanatical

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

PandorasFate
PandorasFate
17 mar 2022, 23:51na dlcompare.com
I got the game just fine..! It gave me the code I needed, instant delivery, and its now downloading without issue. I was even able to buy 2 mystery games for 2 dollars, and got a couple good ones, as well as a free spin for another steam code game. Really good deals, and very good buys.
Otrzymałem grę bez problemu! Podano mi potrzebny kod, dostarczono go natychmiast, a teraz pobiera się bez problemu. Udało mi się nawet kupić 2 tajemnicze gry za 2 dolary i dostałem kilka dobrych, a także darmowy spin do innej gry z kodem Steam. Naprawdę dobre okazje i bardzo dobre zakupy.
Logan
Logan
15 mar 2021, 13:58na dlcompare.fr
Expérience positive pour ma part
Pozytywne doświadczenie dla mnie
Jamok
Jamok
11 sie 2020, 00:07na dlcompare.com
Destroy All Humans! on Fanatical is listed on the game for $9.99 but it is only DLC.
Destroy All Humans! na Fanatical jest wymieniony w grze za $9.99, ale jest to tylko DLC.
Jamok
Jamok
7 sie 2020, 02:35na dlcompare.com
Destroy All Humans! for $9.99 from Fanatical is just a skin pack and not the full game. It should not be listed on the game page.
Destroy All Humans! za $9.99 od Fanatical to tylko skin pack, a nie pełna gra. Nie powinien być wymieniony na stronie gry.
ravounet
ravounet
27 mar 2018, 12:00na dlcompare.com
Key retrieval was done in a few minutes, and worked fine once added on steam.
Odzyskanie klucza trwało kilka minut i działało dobrze po dodaniu go na steam.
Reward Event Are you ready to travel to the Wizarding World in Hogwarts Legacy? - 62
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare