Instant Gaming EU
 
 

Informacje o G2PLAY

logo G2PLAY

G2PLAY to najbardziej zaufany na świecie alternatywny sklep z grami dla Steam, EA Store, Amazon itp.

Dlaczego G2PLAY jest zaufanym sklepem? Codziennie dostarczamy setki zamówień do ponad 90.000 zarejestrowanych klientów w sklepie. Ponad 4000 fanów na naszym profilu na Facebooku i wciąż rośnie. Nie moglibyśmy oferować tego wszystkiego już od ponad 3 lat bez zapewnienia niezawodnej obsługi.

Dlaczego G2PLAY jest tak popularny? W przeciwieństwie do innych alternatywnych sklepów, zapewniamy całodobową obsługę klienta 365 dni w roku z limitem 30 minut na odpowiedź na każdy wysłany do nas e-mail. Klienci, którzy już u nas kupili, mogą powiedzieć, jak bardzo to cenią. Oprócz światowej klasy obsługi klienta oferujemy lepsze ceny, regularne promocje, wyprzedaże i punkty premiowe, które można zamienić na więcej rabatów.

Dlaczego G2PLAY jest zwykle tańszy niż Steam, EA Store itp. Oczywiście jako alternatywny sklep mamy bardziej przyjazną strukturę cen niż oficjalne sklepy, które są zwykle związane z wydawcami, którzy dyktują ceny dla konsumentów. Sklepy te muszą postępować zgodnie z instrukcjami wydawców, w przeciwnym razie nie otrzymają żadnych dostaw od wydawców. My nie musimy słuchać żadnych instrukcji i możemy ustalać własne ceny.

Skąd kupujecie swoje gry? Wszystkie kody/klucze do gier są pobierane przez głównych dystrybutorów z ich oryginalnych pudełek detalicznych i skanowane do naszej bazy danych. Testujemy wszystkie gry przed sprzedażą, więc informujemy o dostępnych językach, ograniczeniach regionalnych (jeśli takie istnieją) i innych niezbędnych kwestiach.

Więcej o G2PLAY... Słuchamy Cię. Codziennie komunikujemy się z Tobą nie tylko za pośrednictwem e-maili, ale możesz również prowadzić z nami dialog za pośrednictwem Twittera i Facebooka.

Gwarancja zwrotu pieniędzy: Jeśli twój klucz do gry nie działa, masz prawo do natychmiastowego zwrotu pieniędzy lub wymiany - w zależności od tego, co wolisz. Takiej gwarancji nie znajdziesz nigdzie indziej.

34 obsługiwane waluty: Wszystkie gry dostępne w lokalnej walucie! Brak ukrytych kosztów! Żadnych dodatkowych opłat! Brak drogich kursów wymiany! Wszystkie kursy wymiany importowane codziennie z Europejskiego Banku Centralnego. Natychmiastowa dostawa: Wszystkie gry są natychmiast dostarczane na skrzynkę pocztową i dostępne w historii zamówień w dowolnym momencie.

Łatwe płatności: Płatności przez PayPal, główne karty kredytowe / debetowe, Moneybookers i przelew na konto bankowe. Obsługiwane płatności dla danego kraju można znaleźć na stronie Jak płacić.

Więcej zniżek dla częstych klientów: Po zakupie w G2PLAY nigdy nie będziesz szukał innej strony. Posiadacze kont Premium (a możesz nim zostać w każdej chwili) mogą korzystać z dodatkowych zniżek i nagród od G2PLAY. Sklep internetowy jest prowadzony przez graczy, takich jak Ty. Rozumiemy i nalegamy, aby gry były tak tanie, jak to tylko możliwe, przy jednoczesnym zachowaniu legalności. Mamy nadzieję, że zakupy u nas będą przyjemnością! Wsparcie e-mail codziennie 24/7

KOD ZNIŻKOWY G2PLAY

  • 10%
    DLC10

Usługi świadczone przez G2PLAY

Sklep internetowy oferujący szeroką gamę produktów (klucze cyfrowe, koszulki, przedpłacone karty do gier). Zakupione produkty muszą zostać aktywowane i pobrane z oficjalnej platformy wskazanej na stronie produktu. G2play oferuje punkty premiowe za każdy zakup, które możesz wykorzystać w dowolny sposób, aby otrzymać grę za darmo, jeśli zgromadziłeś wystarczającą liczbę punktów lub odliczyć od rachunku za następny zakup. Czas dostawy jest zazwyczaj bardzo szybki (2-10 minut) po dokonaniu płatności.

G2PLAY jest uważany za sklep z kluczami cyfrowymi, który można zidentyfikować za pomocą tej ikony Sklep z kluczami cyfrowymi. Sklep z kluczami cyfrowymi zapewni Ci zakup klucza w formacie tekstowym lub graficznym za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Metody płatności
American ExpressPaypalCarte BleueDiners ( Diners club international)PaysafecardSkrillCashUMasterCardVisa

KOD ZNIŻKOWY G2PLAY

  • 10%
    DLC10
  • Oficjalna strona: G2PLAY
  • Kontakt: -
  • Polityka prywatności: -

Komentarze na temat G2PLAY

Jeśli napotkałeś problem z zamówieniem, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego
susej73
susej73
14 sty 2023, 03:21na dlcompare.es
cuidado que luego te meten un suplemento de 2 0 3 euros
należy pamiętać, że wtedy zostanie naliczona dopłata w wysokości 2 lub 3 euro.
dredd3000
dredd3000
14 sie 2022, 16:02na dlcompare.fr
Même prix et même interface que KINGUIN. Donc je pense qu'il s'agit du même site. Et ne vous fiez pas au prix de DL COMPARE. Ils ajoutent des frais (de fonctionnement, de paiement) qui font qu'en fin de compte, il est souvent plus simple et moins risqué daller directement sur la plateforme cocnernée. Au moins là, aucune chance d'avoir de surprise ou de délais pour avoir le produit. Attention, il y a parfois de bonnes occasions, mais il faut bien vérifier le prix final à payer.
Ta sama cena i ten sam interfejs co KINGUIN. Więc myślę, że to ta sama strona. I niech Was nie zwiedzie cena DL COMPARE. Dodają opłaty (operacyjne, płatnicze), które sprawiają, że przejście bezpośrednio na platformę jest prostsze i mniej ryzykowne. Tam przynajmniej nie ma szans na niespodzianki czy opóźnienia w otrzymaniu produktu. Uwaga, czasem zdarzają się dobre okazje, ale trzeba sprawdzić ostateczną cenę, którą trzeba zapłacić.
ping
ping
8 sty 2021, 16:37na dlcompare.fr
always on top
zawsze na szczycie
Lorenzo
Lorenzo
5 lis 2019, 16:50na dlcompare.fr
Call of duty Modern Warfare commandé, aucun soucis. Code reçu dans les 5 minutes et valide. A prévoir tout de même 1-2€ de frais de transaction.
Call of duty Modern Warfare zamówione, bez obaw. Kod otrzymany w ciągu 5 minut i ważny. Prosimy jednak o uwzględnienie 1-2€ opłaty za transakcję.
Nebul4e
Nebul4e
6 sie 2019, 12:15na dlcompare.fr
Historique sur différents jeux : - 1ère clé : ne correspond pas au bundle annoncé -> refund dans le portefeuille, - 2ème clé : mauvaise région -> refund - 3ème clé : OK - 4ème clé : OK Donc avis mitigé pour ma part, un conseil : faites attention au vendeur g2play auquel vous achetez la clé, les unknown / particuliers n'ont pas l'air très fiables ...
Historia różnych gier: - 1. klucz: nie pasuje do zapowiadanego pakietu -> zwrot w portfelu, - 2. klucz: niewłaściwy region -> zwrot pieniędzy - 3. przycisk: OK - Czwarty przycisk: OK Więc mieszane opinie z mojej strony, rada: uważaj na g2play sprzedawcy kupujesz klucz od, nieznanych / prywatnych osób nie wydają się bardzo wiarygodne ...
George
George
30 kwi 2019, 10:57na dlcompare.com
I buy games at G2PLAY for years now and they never let me down. Always instant delivery in my email. Just perfect. Not the cheapest but definitely reliable and i gladly pay a bit more for that.
Kupuję gry w G2PLAY od lat i nigdy mnie nie zawiedli. Zawsze natychmiastowa dostawa na mojego maila. Po prostu idealnie. Nie są najtańsi, ale zdecydowanie godni zaufania i chętnie zapłacę za to trochę więcej.
Soul
Soul
24 sty 2019, 15:24na dlcompare.com
Karyuudo napisał :
Can anyone confirm if they've had problems like this ordering from these guys.
Never had any problems. The staff was quick to help when CD keys didnt work. Purchased over $300 games with them.
Nigdy nie było żadnych problemów. Personel był szybki, aby pomóc, gdy klucze CD nie działa. Zakupiłem ponad 300 dolarów gier z nimi.
tony rizzi
tony rizzi
2 kwi 2018, 17:00na dlcompare.fr
Bonjour suite a un achat sur votre site je ne parvient plus a me connecter sur ESCAPE FROM TARKOV que dois je faire merci pour les réponses que vous aller faire
Witam Po zakupie na swojej stronie nie mogę już połączyć się z ESCAPE FROM TARKOV, że muszę zrobić dziękuję za odpowiedzi, które zrobisz.
gvaudan
gvaudan
23 cze 2017, 12:12na dlcompare.fr
DA2, Risen, Dishonored, Civ5, Tropico etc... j'en suis a 21 achats chez eux depuis 06/2016. A ce jour j'ai eu 1 seul soucis de clé déjà utilisée. Elle m'a été remboursée sur le porte monnaie (donc frais Paypal pour ma pomme). Délai 48h pour SAV. Donc boutique fiable pour moi avec des tarifs très souvent les meilleurs. 1 seule fois le mail de confirmation n'est jamais arrivé, mais la clef était bien dispo sur le compte.
DA2, Risen, Dishonored, Civ5, Tropico itd... Jestem na 21 zakupach u nich od 06/2016. Do tej pory miałem tylko 1 problem z już użytym kluczem. Zostało mi to zwrócone na portfelu (więc Paypal opłaty dla mojego jabłka). Opóźnienie 48h dla SAV. Tak niezawodny sklep dla mnie z cenami bardzo często najlepsze. Tylko raz email z potwierdzeniem nie dotarł, ale klucz był dostępny na koncie.
jay
jay
28 kwi 2017, 01:31na dlcompare.com
Never had any issues at all here
Nigdy nie było tu żadnych problemów
Wyświetl więcej komentarzy
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare