Instant Gaming EU
 
 

Informacje o Battle.net

logo Battle.net

Nowa wersja portalu z lipca 2010 roku, wydana tego samego dnia co Starcraft 2. Battle.net umożliwia zakup online dowolnych gier Blizzarda (Diablo, Starcraft, World of Warcraft). Po założeniu konta Battle.net będziesz mieć dostęp do pobierania gier Blizzarda, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że twoje gry będą instalowane i aktualizowane. Gry można dodawać do konta za pomocą kluczy cyfrowych lub bezpośrednio przez stronę internetową. W ramach całej sieci Battlenet istnieje siedem odrębnych stref regionalnych: Ameryka Północna, Ameryka Łacińska, Azja Południowo-Wschodnia, Korea Południowa, Europa, Rosja i Tajwan. Komunikacja między graczami za pośrednictwem gier i forów społecznościowych jest zatem ograniczona do obszarów geograficznych konta użytkownika.

Usługi świadczone przez Battle.net

Sklep internetowy i platforma pobierania produktów Blizzard. Do aktywacji i pobierania gier potrzebne jest konto battlenet. Możesz bezpośrednio dodać swój cdkey Battlenet do swojego konta Battle.net. Gry są dodawane do konta natychmiast po dokonaniu płatności.

Battle.net to oficjalny sklep, który można zidentyfikować za pomocą tej ikony Oficjalny sklep. Otrzymasz klucze cyfrowe w postaci tekstu lub obrazu pocztą elektroniczną lub pocztą tradycyjną, kupując wersje pudełkowe lub sprzęt komputerowy.

Metody płatności
American ExpressPaypalCarte BleueJCB cardPaysafecardVISA electronIDealMasterCardVisaGiropayDIRECT DebitAlipayWeChat PayBoku

  • Oficjalna strona: Battle.net
  • Kontakt: -
  • Polityka prywatności: -

Komentarze na temat Battle.net

Jeśli napotkałeś problem z zamówieniem, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego
Edwin Rosero
Edwin Rosero
27 lis 2019, 20:20na dlcompare.es
muy bueno
bardzo dobry
Ángel Ruíz Martínez
Ángel Ruíz Martínez
29 mar 2018, 01:42na dlcompare.es
Quiero comprar
Chcę kupić
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare