Informacje o 365games

logo 365games

Założona w 2004 roku firma 365games.co.uk szybko stała się kluczowym graczem w sprzedaży gier wideo online. Po zbudowaniu swojej reputacji i relacji z dostawcami przez te wszystkie lata, byli w stanie otworzyć nasze pierwsze dedykowane sklepy internetowe wkrótce potem. Od tego czasu 365games.co.uk jest obecnie międzynarodowym graczem, sprzedającym nie tylko gry wideo, ale także gry karciane, prezenty i gadżety.

Usługi świadczone przez 365games

365games.co.uk prowadzi sprzedaż do wszystkich głównych krajów i posiada kompleksową dystrybucję, dzięki czemu jest jednym z odnoszących największe sukcesy sprzedawców internetowych w Wielkiej Brytanii.

Gry wideo (PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch, Wii U, 3DS, PS3, Xbox 360, Wii i wszystkie starsze formaty), gry planszowe i karciane, zabawki, prezenty, gadżety i filmy

365games to oficjalny sklep, który można zidentyfikować za pomocą tej ikony Oficjalny sklep. Otrzymasz klucze cyfrowe w postaci tekstu lub obrazu pocztą elektroniczną lub pocztą tradycyjną, kupując wersje pudełkowe lub sprzęt komputerowy.

Metody płatności
American ExpressPaypalCarte BleueMasterCardVisa

Komentarze na temat 365games

Jeśli napotkałeś problem z zamówieniem, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare