Informacje o Walmart

logo Walmart

Walmart.com jest bardzo podobny do lokalnego sklepu Walmart. Oferujemy duży wybór wysokiej jakości towarów, przyjazną obsługę i oczywiście codziennie niskie ceny. Mamy również inny cel: zapewnić najlepsze wrażenia z zakupów w Internecie.

Założona w styczniu 2000 roku firma Walmart.com jest spółką zależną Wal-Mart Stores, Inc. Nasza siedziba znajduje się na półwyspie San Francisco w pobliżu Doliny Krzemowej, gdzie mamy dostęp do najgłębszej na świecie puli talentów kierowniczych i technicznych w dziedzinie Internetu.

Uważamy się jednak przede wszystkim za sprzedawcę detalicznego. Tak więc nasze powiązania z Bentonville, Ark. - gdzie Sam Walton otworzył pierwszy sklep, który nosił nazwę Walton i gdzie Wal-Mart Stores, Inc. nadal ma swoją siedzibę - dają nam nasz fundament.

Usługi świadczone przez Walmart

Zapewnienie łatwego dostępu do większej liczby produktów Walmart jest widoczne w ponad 1 000 000 produktów dostępnych online oraz w innowacyjnych biznesach, które Walmart.com nadal rozwija, takich jak pobieranie muzyki i 1-godzinne zdjęcia, które zapewniają klientom wygodę zamawiania produktów online i odbierania ich w lokalnym Walmart.

Krótko mówiąc, Walmart.com z pasją łączy to, co najlepsze z dwóch wielkich światów - technologii i światowej klasy handlu detalicznego - aby zapewnić klientom szeroki asortyment ich ulubionych produktów, codziennie niskie ceny, gwarantowaną satysfakcję, przyjazną obsługę, dogodne godziny pracy (24 godziny, 7 dni w tygodniu) i wspaniałe wrażenia z zakupów online.

Walmart to oficjalny sklep, który można zidentyfikować za pomocą tej ikony Oficjalny sklep. Otrzymasz klucze cyfrowe w postaci tekstu lub obrazu pocztą elektroniczną lub pocztą tradycyjną, kupując wersje pudełkowe lub sprzęt komputerowy.

Metody płatności
American ExpressPaypalMasterCardVisa

Komentarze na temat Walmart

Jeśli napotkałeś problem z zamówieniem, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare