Instant Gaming EU
 
 

Informacje o Auchan

logo Auchan

Auchan jest z Tobą już od 50 lat. Od otwarcia strony internetowej Auchan.fr w 2006 roku, nasza oferta rozwija się każdego dnia, aby jeszcze lepiej spełniać Twoje oczekiwania. Oferowanie najszerszego wyboru, w najlepszej cenie, z jakością Auchan i dostarczane tak szybko, jak to możliwe, jest prawdziwym "leitmotivem" dla handlowców Auchan.fr. Życzymy udanych zakupów na Auchan.pl!

Źródło:Auchan.fr

Usługi świadczone przez Auchan

Sklep internetowy Auchan oferuje szeroką gamę konsol, zarówno nowej, jak i starej generacji oraz związanych z nimi gier, a także PC; zarówno w wersjach pudełkowych, jak i cyfrowych do pobrania. Ogólnie rzecz biorąc, Auchan oferuje również szeroką gamę komputerów, wszelkiego rodzaju urządzeń peryferyjnych, tabletów, dysków twardych, komponentów komputerowych itp. Zakupów można dokonywać kartą kredytową (CB, Visa, Mastercard) lub czekiem.

Auchan to oficjalny sklep, który można zidentyfikować za pomocą tej ikony Oficjalny sklep. Otrzymasz klucze cyfrowe w postaci tekstu lub obrazu pocztą elektroniczną lub pocztą tradycyjną, kupując wersje pudełkowe lub sprzęt komputerowy.

Metody płatności
American ExpressPaypalCarte BleueMasterCardVisa

Komentarze na temat Auchan

Jeśli napotkałeś problem z zamówieniem, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego
Arnaud
Arnaud
13 wrz 2018, 09:46na dlcompare.fr
J'ai 3 magasins Auchan autour de chez moi. Shadow of the Tomb Raider est disponible sur XBox et PS4 depuis le 11 septembre dernier, mais lorsque je demande à avoir la version PC, on me répond qu'ils n'en ont pas en stock et qu'ils ne savent pas s'il en recevront. La promo à 34€99 figure pourtant dans leur dernier prospectus. La version PC ne figure même pas sur leur site web. Suis-je le seul à vouloir acheter la version PC ?? J'ai contacté Auchan France et Hypergames Auchan via Twitter, en vain.
Mam 3 sklepy Auchan w pobliżu mojego domu. Shadow of the Tomb Raider jest dostępny na XBox i PS4 od 11 września, ale gdy pytam o wersję na PC, dostaję odpowiedź, że nie mają jej na stanie i nie wiedzą czy ją dostaną. Jednak promocja 34€99€ jest w ich najnowszej ulotce. Wersja na PC nie pojawia się nawet na ich stronie. Czy tylko ja chcę kupić wersję na PC? Skontaktowałem się z Auchan France i Hypergames Auchan za pośrednictwem Twittera, bezskutecznie.
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare