You are here
We also support
 
 
 
 

Kup Garry's Mod

 • Kup swój klucz cyfrowy do gry Garry's Mod.
Utwórz powiadomienie cenowe dla Garry's Mod

Najlepsi sprzedawcy Najlepszy sprzedawca DLCompare

Garry's Mod to bardzo specjalna gra, chociaż nie jest to dokładnie gra, ale tak naprawdę ogromny sandbox, który pozwala robić wszystko, co chcesz, bez rzeczywistych celów do zrealizowania. Zamiast tego gracz ma możliwość swobodnego manipulowania ragdollami i / lub rekwizytami, takimi jak pojemniki, ragdoll i tym podobne rzeczy. Garry's Mod pozwala wybrać te elementy i umieścić je w sandboxie w dowolnej grze silnika Source lub dowolnej kolekcji stworzonej przez społeczność, którą zainstalowałeś. Pistolet Fizyki będzie Twoim głównym narzędziem zabawy, ponieważ pozwala on podnosić, obracać i zamrażać przedmioty w miejscu, więc często przyzwyczaja się do konfigurowania różnych scenariuszy lub wyznaczania celów. Garry's Mod ma inne ważne narzędzie, które ci oferuje, a mianowicie Pistolet Narzędzi, który jest wielofunkcyjnym narzędziem służącym do wykonywania różnych zadań, takich jak tworzenie interaktywnych przycisków i kół, a nawet ograniczanie rekwizytów. Jeśli jesteś naprawdę kreatywny, Pistolet Narzędzi może być również użyty do zmiany wyrazu twarzy ragdolal. Kontrolowanie i używanie dodatków stworzonych przez społeczność, do których dostęp można uzyskać tylko poprzez Warsztat Steam, to kolejne użycie Pistolet Narzędzi. Garry's Mod wykorzystuje zmodyfikowaną wersję silnika Havok Physics Engine, która pozwala tworzyć różne gadżety i obiekty zgodne z prawami fizyki, co pozwala na tworzenie naprawdę realistycznych struktur, a nawet maszyn. Ten silnik jest naprawdę złożony, więc przyzwyczajenie się do sposobu działania fizyki w grze zajmuje trochę czasu. Garry's Mod to naprawdę wyjątkowa gra wideo, która nie jest też grą wideo. To sandbox, który pozwala tworzyć, co tylko chcesz, w najbardziej kreatywny i szalony sposób!

Czytaj więcej

Najlepsze ceny dla Garry's Mod

Komentarze na Garry's Mod

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Thzo
16 sie 2018, 16:54 na dlcompare.fr
C bien t
C dobrze t
Thibaud
25 lip 2018, 14:45 na dlcompare.fr
Tres bon site fiable :)
Bardzo dobra i rzetelna strona :)
laurence
2 kwi 2018, 18:45 na dlcompare.com
it is a great game
to jest świetna gra
abdelmalek
21 cze 2017, 15:18 na dlcompare.fr
i need
i konieczność
Antoine
3 maj 2015, 23:18 na dlcompare.fr
J'ai acheté 2 steam gift de garry's mod sur G2A (avec G2A Shield) en paysafecard et j'ai bien reçu un email avec deux liens différent pour recevoir garry's mod en 'cadeau steam' j'ai mis mes identifiant steam et j'ai bien reçu le jeu , installé , et pouvoir jouer sans aucun problème ! Je recommande G2a !
Kupiłem 2 steamowe prezenty Garry's Mod na G2A (z G2A Shield) w paysafecard i otrzymałem maila z dwoma różnymi linkami do otrzymania Garry's Mod jako 'steamowego prezentu' Wpisałem swoje dane uwierzytelniające i otrzymałem grę, zainstalowałem ją i mogłem grać bez żadnego problemu! Polecam G2a !

Ocena użytkowników

Średnia : 4.0/5 (207 głosy)
Rew Prog Side Ad GoW
 • Informacje techniczne

 • Oficjalna strona : Garry's Mod
 • Kategorie : Symulatory
 • Edytor : Valve
 • Deweloper : Facepunch Studios
 • Tryby : Solo , Multiplayer , Co-op
 • Data wydania : 29 lis 2006
 • Wymagania systemowe
 • Kategoria wiekowa
 • PEGI 16
 • Użyj swojego klucza cyfrowego na Steamie by pobrać Garry's Mod.

 • Garry's Mod zostanie wysłany jako podarunek Steam bez żadnych ograniczeń geograficznych.

Dowiedz się więcej
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare