Kup Lego The Lord of The Rings

 • PC
utwórz powiadomienie cenowe

Najlepsi sprzedawcy

  Licencja Lego wraca z tą adaptacją Władcy Pierścieni. Ta przygoda w humorystycznym tonie odtwarza historię trylogii. Jako jedna z 80 grywalnych postaci (m.in. słynny Frodo, Legolas, Aragorn, Boromir, Gimli i Gandalf), przeżyjesz bitwy, w których przeciwstawiasz się złym siłom "tolkienowskiego" wszechświata. Uruk-hai, Balrog i orkowie czekają na Was w epickich starciach w pojedynkę lub we współpracy z innymi graczami. Nadszedł czas, aby zanurzyć się w Śródziemiu i pokonać Saurona.

  Czytaj więcej

  Najlepsze ceny dla Lego The Lord of The Rings

   Komentarze na Lego The Lord of The Rings

   Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

   Odpowiedzanswering the message of

   500 Pozostało znaków

   WEASELBEE
   WEASELBEE
   25 gru 2021, 12:58na dlcompare.de
   I grew up with all the lego games. It's been a journey and especially this one was a milestone in lego games history. The world that they recreated is really good and fun to explore. Sadly the game is slightly bugged for me and a few others, so we will never reach the 100% even though we collected everything :| But other than that, it's a fun game (best to play with a friend)
   Wychowałem się na wszystkich grach lego. To była podróż, a szczególnie ta, która była kamieniem milowym w historii gier lego. Świat, który odtworzyli jest naprawdę dobry i przyjemny do odkrywania. Niestety gra jest lekko zbugowana dla mnie i kilku innych osób, więc nigdy nie osiągniemy 100% mimo, że zebraliśmy wszystko :| Ale poza tym, to fajna gra (najlepiej grać z przyjacielem)
   Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in The Last of Us Part 1 Remake? - 66
   • Użyj swojego klucza cyfrowego na Steamie by pobrać Twoja gra.

   Dowiedz się więcej
   DLCompare Extension
   Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

   Zasubskrybuj newsletter DLCompare