Kup Game of Thrones

 • PC
 • PS3
utwórz powiadomienie cenowe

Najlepsi sprzedawcy

  Świat Westeros jest w zamieszaniu i pogłoskach o wojnie. Fabuła gry została kanonizowana przez samego George'a RR Martina, historia zaczyna się od śmierci Jona Arryna, Ręki Króla Roberta Baratheona.

  W przygodzie, w której grasz w dwóch zupełnie różnych tłach, Mors "The Butcher" Westford szanowany członek Nocnej Straży i Alester Sarwyck czerwony ksiądz z kleru R'hllor, będzie można udać się w emblematyczne miejsca sagi, takie jak Port Real lub słynny Mur i jego czarny zamek. Możesz wybrać pomiędzy czterema różnymi klasami, aby Twój bohater był zgodny z preferowanym przez Ciebie stylem gry.

  Czytaj więcej

  Najlepsze ceny dla Game of Thrones

  Użyj klucza CD na Steam.

  Użyj kodu gry Twoja gra na PS3 w Playstation Network.

  Komentarze na Game of Thrones

  Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

  Odpowiedzanswering the message of

  500 Pozostało znaków

  Mr. B
  Mr. B
  24 mar 2013, 14:30na dlcompare.com
  Onlinekeystore Game of Thrones games isn't steam, it's with a different type of serial and it uses direct download and you have to pay extra 2 euros to get the download link, if you don't know how to get it yourself from torrents.
  Onlinekeystore Game of Thrones gry nie jest steam, to jest z innego rodzaju seryjnego i używa bezpośredniego pobierania i trzeba zapłacić dodatkowe 2 euro, aby uzyskać link do pobrania, jeśli nie wiesz, jak uzyskać go samodzielnie z torrentów.
  Reward Event Immerse yourself in the war-torn universe of Warhammer 40,000: Rogue - 100
  DLCompare Extension
  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare