Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Kup Lord Of The Rings : War in the North

Utwórz powiadomienie cenowe dla Lord Of The Rings : War in the North

Najlepsi sprzedawcy

The Lord of the Rings: War in the North to kooperacyjna gra Action RPG, która zanurza Ciebie i Twoich przyjaciół w brutalnym, nowym rozdziale Wojny Pierścieni. Snowblind Studios znajduje się w wyjątkowej pozycji czerpania inspiracji zarówno z praw literackich jak i filmowych do świata Śródziemia, pozwalając graczom zakrwawić swoje topory na szerokiej gamie zabójczych wrogów i przemierzać zarówno znane jak i nigdy wcześniej nie widziane miejsca.

Rezultatem jest podróż, która jest zarówno epicka, jak i intymna, znajoma, acz niespodziewana. Akcja spotyka się z RPG. Intensywna, intuicyjna i satysfakcjonująca walka. Bogata, warstwowa i uderzająca progresja postaci. W Wojnie na Północy, dostajesz to wszystko. Znajdź i wyposaż najlepsze łupy, uaktualnij swojego bohatera za pomocą szerokiej gamy umiejętności i przedmiotów, i poczuj intensywną satysfakcję z pośpiechu w bitwach w czasie rzeczywistym z przyjaciółmi u boku. Walcz przez brutalną rzeczywistość wojny na wszystkich frontach, które zostały powołane do życia w przeszłości. Zanurz się i stwórz swój własny ślad na Śródziemiu. Współpraca w pełnej okazałości. Zbuduj własną społeczność złożoną z trzech bohaterów, aby stawić czoła rosnącej armii na Północy. Przetrwanie Twojej grupy i całego Śródziemia zależy od tego, czy Twoi wyjątkowo uzdolnieni bohaterowie będą ze sobą współpracować. Musicie walczyć razem, w przeciwnym razie zginiecie samotnie, a te wysokie stawki sprawiają, że wspólna gra jest zarówno angażująca społecznie, jak i niezwykle satysfakcjonująca. Kiedy po raz pierwszy ratujesz przyjaciela, który został schwytany przez trolla i desperacko wrzeszczy o pomoc, zrozumiesz o co nam chodzi.

Nieopowiedziana historia. Podczas gdy wiele uwagi i skupienia poświęcono podróży Jedynego Pierścienia, atak na Śródzieme trafia we wszystkie zakątki mapy. Wojna na Północy zwraca naszą uwagę na integralną część fabuły, która jest szczegółowo opisana w książkach i różnych dodatkach. To nie jest czyjaś walka. To Twój własny wysiłek, aby znaleźć drogę przez ciemny, niebezpieczny i nieznany krajobraz, broniąc wszystkiego, co jest Twoje. To jest Twoja wojna.

Czytaj więcej

Najlepsze ceny dla Lord Of The Rings : War in the North

Komentarze na Lord Of The Rings : War in the North

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Restore your honor in Like a Dragon: Ishin! - 57
  • Użyj swojego klucza cyfrowego na Steamie by pobrać Lord Of The Rings : War in the North.
Dowiedz się więcej
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare