Kinguin advent rest
 
 

Kup Bioshock 2

 • PC
 • XboxOne
 • Xbox Series X
utwórz powiadomienie cenowe

Najlepsi sprzedawcy

  Położone około 10 lat po wydarzeniach z oryginalnego BioShocka, sale Rapture ponownie odbijają się echem grzechów przeszłości. Wzdłuż wybrzeża Atlantyku potwór porywa małe dziewczynki i sprowadza je z powrotem do podwodnego miasta Rapture. Gracze wcielają się w postać najbardziej kultowego denizena Rapture, Big Daddy'ego, który podróżuje przez zrujnowane i piękne, upadłe miasto, goniąc niewidzialnego wroga w poszukiwaniu odpowiedzi i własnego przetrwania. Multiplayer w grze BioShock 2 zapewni bogate doświadczenie prequelowe, które poszerza początki fikcji BioShock.

  Po upadku Rapture, gracze wcielają się w rolę podmiotu testującego plazmidy dla Sinclair Solutions, głównego dostawcy plazmidów i Toników w podwodnym mieście Rapture, które zostało po raz pierwszy zbadane w oryginalnym BioShock.

  Gracze będą musieli użyć wszystkich elementów zestawu narzędzi BioShock, aby przetrwać, ponieważ pełna głębia doświadczenia BioShock jest dopracowana i przekształcona w unikalne doświadczenie wieloosobowe, które można znaleźć tylko w Rapture.

  Czytaj więcej

  Najlepsze ceny dla Bioshock 2

  Użyj klucza CD na Steam.

  Kod dla Xbox do aktywacji na Xbox Live.

  Kod na konsolę Xbox do aktywacji na Xbox Live.

   

  Komentarze na Bioshock 2

  Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

  Odpowiedzanswering the message of

  500 Pozostało znaków

  Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
  DLCompare Extension
  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare