Instant Gaming EU
 
 

Kup cdkey Bramble: The Mountain King

 • PC
 • PS5
 • Switch
 • XboxOne
utwórz powiadomienie cenowe

Najlepsi sprzedawcy

  Nordyckie baśnie posłużyły za inspirację dla wielu gier wideo. Bramble: The Mountain King patrzy na nie w nieco inny sposób, dostarczając przygodowej opowieści grozy w świecie zaludnionym przez niebezpieczne stworzenia, które chętnie zjadłyby twoje kości jako przekąskę. Dołącz do Ollego, odważnego chłopca, który próbuje odzyskać swoją siostrę porwaną przez groźnego trolla.



  Odkryj wszechświat, w którym ponura atmosfera plami wszystko. Zagadki środowiskowe, tajemnice, dziwne stworzenia zrodzone z mitów i legend nordyckiego folkloru oraz piękne krajobrazy kształtują epicką przygodę, jakiej jeszcze nie było. Zanurzając się w świecie trolli, aby uratować swoją siostrę, będziesz musiał użyć wszystkich swoich umiejętności i sprytu, jeśli chcesz odnieść sukces i ujść z życiem. Być może będziesz musiał nawet poszukać sposobu na pokonanie niektórych wrogów w walce, ale lepiej bądź przygotowany na ucieczkę i ukrywanie się, ponieważ czeka cię straszny koniec, jeśli kiedykolwiek zostaniesz złapany.



  Bramble: The Mountain King to niepokojące doświadczenie z domieszką starożytnego folkloru, które pozwoli ci odkryć mroczny i pokręcony świat, w którym nic nie jest tym, czym się wydaje.

  Czytaj więcej

  Jaka jest najlepsza cena na Bramble The Mountain King?

  Jak użyć Twojego cdkeya na Steamie?

  Pobierz Twoja gra na Switch z Nintendo eShop

  Użyj kodu PS5 w Playstation Network.

  Kod na konsolę Xbox do aktywacji na Xbox Live.

   

  Komentarze na Bramble: The Mountain King

  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare