You are here
We also support
 
 
 
 

Kup Sea of Craft

  • Kup swój klucz cyfrowy do gry Sea of Craft.
Utwórz powiadomienie cenowe dla Sea of Craft

Najlepsi sprzedawcy Najlepszy sprzedawca DLCompare

  • Steam

    51.96 platform top price

Planeta Beella to Twój plac zabaw w piaskownicy w Sea of Craft, grze o budowie oceanu, w której nacisk położono na eksplorację. W grze masz do dyspozycji imponującą liczbę materiałów, z których możesz zbudować statek swoich marzeń. Twoim celem jest stworzenie statku na tyle wytrzymałego, by przetrwał wszystko, co rzuci ci morze, w tym sztormy, piratów, a nawet potwory. Upewnij się, że wyposażysz swój statek w broń, ponieważ będziesz jej potrzebował do obrony podczas eksploracji świata i zdobywania terytoriów.



Sea of Craft Gra zawiera realistyczną symulację fizyki oraz szczegółowy system rzemiosła. Jeśli masz smykałkę do budowania rzeczy, możesz zapisywać swoje projekty i dzielić się nimi z innymi graczami zgromadzonymi w Stowarzyszeniu Morskim. Pamiętaj jednak, że być może będziesz musiał stawić im czoła w emocjonujących bitwach morskich, więc lepiej zachowaj swoje najlepsze projekty dla siebie, chyba że chcesz zostać sławnym konstruktorem statków.



Sea of Craft Gra jest osadzona w rozległym świecie pokrytym wodą, który możesz eksplorować według własnego uznania, szukając przygód. Czy jesteś gotowy, aby wejść na pokład i zostać kapitanem w tym wciągającym doświadczeniu?

Czytaj więcej

Najlepsze ceny dla Sea of Craft

Komentarze na Sea of Craft

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Ocena użytkowników

Średnia : 5.0/5 (1 głosy)
event fifa 23
  • Użyj swojego klucza cyfrowego na Steamie by pobrać Sea of Craft.

Dowiedz się więcej
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare