You are here
We also support
 
 
 
 

Kup White Shadows

  • Kup swój klucz cyfrowy do gry White Shadows.
  • Kup swój klucz cyfrowy do gry White Shadows.
Utwórz powiadomienie cenowe dla White Shadows

Najlepsi sprzedawcy Najlepszy sprzedawca DLCompare

Ucieknij z dystopii, która chce zmieść cię na proch w White Shadows, - przerażającej, kinowej platformówce logicznej w stylu Limbo i Little Nightmares. Poznaj świat oczami Ravengirl, nisko urodzonej obywatelki zdecydowanej opuścić swoje opresyjne, opanowane przez wilki miasto - lub zginąć próbując.Jako Ravengirl musisz przemierzać miejskie głębiny i wieżowce w pogoni za swoją wolnością. Miasto samo w sobie jest cudem do oglądania: czarno-białe piekło ogromnych wieżowców, połączonych ze sobą kilometrami rur, platform i przewodów, z których niewiele jest w stanie utrzymać twój ciężar. Musisz sprintować przez mosty, przeskakiwać nad przepaściami, wspinać się na przeszkody i rozwiązywać różne zagadki, aby dotrzeć do końca swojej podróży.Atmosfera miasta przypomina skrzyżowanie filmu noir z lat 30. ubiegłego wieku, science-fiction i orwellowskiego koszmaru. Gdziekolwiek się nie obejrzysz, na ścianach zobaczysz rozlepione kłamstwa klasy rządzącej, umieszczone po to, by utrzymać resztę obywateli w ryzach. Mimo braku dialogów i narracji, historia jest pełna komentarzy społecznych, które powoli rozwikłasz w miarę rozwoju fabuły w pięciu rozdziałach.Czy uda ci się uciec z miasta, czy też wilki z White Shadows połkną cię w całości?

Czytaj więcej

Najlepsze ceny dla White Shadows

Komentarze na White Shadows

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

gennyshark
3 sty 2022, 10:22 na dlcompare.com
An interesting indie platform between Limbo and Little Nightmares. It mix narrative, disturbing feelings and allegorical story.
Ciekawa platformówka indie z pogranicza Limbo i Little Nightmares. Miesza narrację, niepokojące uczucia i alegoryczną opowieść.

Ocena użytkowników

Średnia : 5.0/5 (1 głosy)
Reward event Saints Row
  • Użyj swojego klucza cyfrowego na Steamie by pobrać White Shadows.

  • White Shadows zostanie wysłany jako podarunek Steam bez żadnych ograniczeń geograficznych.

  • Użyj kodu gry White Shadows na Xbox Series X na Xbox Live

Dowiedz się więcej
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare