You are here
We also support
 
 
 
 

Kup Gunfire Reborn

  • Kup swój klucz cyfrowy do gry Gunfire Reborn.
Utwórz powiadomienie cenowe dla Gunfire Reborn

Najlepsi sprzedawcy Najlepszy sprzedawca DLCompare

Gunfire Reborn to przygodowa gra typu roguelite, łącząca elementy pierwszoosobowej strzelanki i gry fabularnej. Gracz przemierza różne poziomy, pokonując wrogów w intensywnych strzelaninach. W grze dostępnych jest wielu bohaterów, każdy z własnymi umiejętnościami, ale każdy poziom to nowa, proceduralnie generowana przygoda. Znajdziesz tu różnych wrogów, nowe bronie i wiele niespodzianek.W grze dostępnych jest ponad 100 różnych broni i przedmiotów. W połączeniu z ogromną różnorodnością bohaterów i scenariuszy, w rezultacie otrzymujemy grę, która zapewni ci zajęcie na długi czas, dzięki wysokiemu poziomowi regrywalności.W kooperacyjnym trybie wieloosobowym możesz również dzielić doświadczenie z trzema innymi graczami, co zwielokrotnia liczbę możliwych kombinacji i zabawy. Dzięki efektownej, ręcznie rysowanej grafice i wyjątkowemu stylowi artystycznemu, Gunfire Reborn to ekscytująca strzelanina dla tych, którzy szukają wartkiej akcji.

Czytaj więcej

Najlepsze ceny dla Gunfire Reborn

Komentarze na Gunfire Reborn

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Luiser
29 lis 2021, 10:04 na dlcompare.es
Despues de verlo durante 1 semana en twitch, me parece uno de los mejores juegos, a nivel grafico luce maravilloso, jugabilidad muy buena, se echa de menos ciertas cosillas, pero aun asi es un maravilloso juego.
Po oglądaniu jej przez 1 tydzień na twitchu, uważam, że jest to jedna z najlepszych gier, grafika wygląda cudownie, gameplay bardzo dobry, brakuje jej kilku rzeczy, ale i tak jest to wspaniała gra.

Ocena użytkowników

Średnia : 5.0/5 (2 głosy)
Reward event Saints Row
  • Użyj swojego klucza cyfrowego na Steamie by pobrać Gunfire Reborn.

  • Gunfire Reborn zostanie wysłany jako podarunek Steam bez żadnych ograniczeń geograficznych.

Dowiedz się więcej
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare