Kup cdkey PowerWash Simulator

 • PC
 • PS5
 • Switch

Najlepsi sprzedawcy

  Jeśli spędzasz godziny na oglądaniu satysfakcjonujących filmów o czyszczeniu pod wysokim ciśnieniem, PowerWash Simulator jest grą dla Ciebie.  Tytuł nie pozostawia wiele tajemnicy na temat tego, co czeka na Ciebie w PowerWash Simulator, która, jak sama nazwa wskazuje, jest grą pozwalającą na dobrą zabawę przy czyszczeniu wszelkiego rodzaju rzeczy za pomocą myjki ciśnieniowej.  Stwórz swoją własną firmę sprzątającą w trybie kariery i zabłyśnij wszystkim, czym się da w różnych misjach, bez nacisku innego niż nacisk twojej maszyny, ponieważ nie ma innego celu niż doprowadzenie rzeczy do porządku. Odpręż się, czyszcząc różnego rodzaju powierzchnie, fasady, samochody, chodniki i inne, poplamione różnymi substancjami i zabrudzeniami, mniej lub bardziej trudne do wyczyszczenia.

  Czytaj więcej

  Jaka jest najlepsza cena na PowerWash Simulator?

  Jak użyć Twojego cdkeya na Steamie?

  Pobierz Twoja gra na Switch z Nintendo eShop

  Użyj kodu PS5 w Playstation Network.

  Jeśli posiadasz cyfrowy tytuł Xbox Play Anywhere, możesz grać zarówno na komputerze z systemem Windows 10, jak i na konsoli Xbox One.

  Opłaty

  (*) Odkryliśmy ten produkt dostępny od 17 sprzedawcy(ów) wspierających 4 system(y) DRM: Steam, Nintendo eShop, XBox Play Anywhere, Sony PSN na 3 platformie(ach) - PC, PS5, Switch. Gra oferuje 1 różne wydanie(a). W naszej porównywarce cen, zidentyfikowaliśmy 44 oferta(y) cyfrowa(e). W przypadku oferta(y) kopii fizycznych, znaleźliśmy 1 ceny.

  Komentarze na PowerWash Simulator

  Może Ci się również spodobać

  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare