Kup cdkey Raft

 • PC

Najlepsi sprzedawcy

  W Raft, musisz przetrwać sam lub z przyjaciółmi na pływającej platformie dryfującej po otwartym morzu. W kooperacyjnej grze o przetrwaniu budzisz się uwięziony na tratwie, otoczony wodą i daleko od lądu. Twoim jedynym narzędziem jest stary plastikowy haczyk, którego możesz użyć do łowienia ryb i wyławiania pływających śmieci. Gdy gardło pali cię z pragnienia, a żołądek burczy, musisz znaleźć sposób na przeżycie na swojej tratwie.  Zbieraj co się da: beczki, deski, plastik i liście. Użyj tego, co możesz, aby rozbudować fundamenty tratwy, wykonać żagle i wiosła, a także zbudować domy i inne konstrukcje. Badaj nowe konstrukcje i sprzęt do wykonania. Naucz się nawigować swoją tratwą, zamiast polegać na wietrze.  Odkrywaj wyspy, na których możesz znaleźć opuszczone domy i źródła pożywienia. Zanurkuj pod wodę, aby zbadać rafy w poszukiwaniu pożywienia i przydatnych przedmiotów, takich jak glina, ruda i piasek. Ale uważaj na rekiny! Wyrabiaj broń, aby odeprzeć drapieżniki ze swojego domu.  Z czasem możesz rozbudować swoją pływającą platformę w fortecę lub rezydencję na środku oceanu. Raft pozwala stworzyć z gruzu niemal wszystko, co tylko sobie wymarzysz, i prosperować na otwartym morzu.

  Czytaj więcej

  Jaka jest najlepsza cena na Raft?

  Jak użyć Twojego cdkeya na Steamie?

  Komentarze na Raft

  Spatiale
  Spatiale
  18 sie 2023, 12:22na dlcompare.fr
  Quel jeu incroyable ! Raft me fait rêver d’une aventure en pleine mer, où je dois utiliser mon ingéniosité et ma créativité pour survivre. J’adore l’idée de construire mon propre radeau à partir de débris et de le personnaliser à ma guise. Je suis curieux de découvrir les îles mystérieuses et les secrets sous-marins. Je frissonne à l’idée d’affronter les requins et les autres dangers. Raft est un jeu de survie en coopération qui me captive et me fascine. Je le recommande vivement !
  Cóż za niesamowita gra! Raft sprawia, że marzę o przygodzie na otwartym morzu, gdzie muszę wykorzystać swoją pomysłowość i kreatywność, aby przetrwać. Uwielbiam pomysł budowania własnej tratwy z gruzu i dostosowywania jej do własnych potrzeb. Ciekawi mnie odkrywanie tajemniczych wysp i podwodnych sekretów. Drżę na myśl o stawianiu czoła rekinom i innym niebezpieczeństwom. Raft to kooperacyjna gra survivalowa, która mnie urzeka i fascynuje. Nie mogę jej wystarczająco polecić!
  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare