Kup The Last Guardian

  utwórz powiadomienie cenowe

  Najlepsi sprzedawcy

   Twórcy IcoShadow of the Colossus przynoszą niesamowitą przygodę o przyjaźni. The Last Guardian to przygodowa gra akcji, w której wcielamy się w rolę młodego chłopca porwanego w tajemniczych okolicznościach. Budzi się i zostaje uwięziony w zamku z ciałem pełnym dziwnych tatuaży, których wcześniej nie miał. Podczas próby ucieczki z miejsca znajduje gigantyczną hybrydę ssako-ptaka o imieniu Trico, z którą zaprzyjaźni się po uwolnieniu go z łańcuchów, z którymi był związany. Obaj będą musieli razem uciec z miejsca w emocjonalnej podróży, w której towarzystwo i zaufanie będą determinować ich sukces. Tytuł rozgrywany jest w trzeciej osobie i zawiera szereg zagadek i spotkań, które będziesz musiał rozwiązać, aby postępować w grze do przodu, po cichu omijając strażników zamku lub pozbywając się ich przy pomocy Trico. Odkryj piękny, fantastyczny świat i rozpocznij przygodę, która stworzy głęboką więź między Tobą a nieoczekiwanym towarzyszem podczas wstrząsającej podróży.

   Czytaj więcej


   Przepraszamy, nie mamy jeszcze żadnych cen dla The Last Guardian.
   Wróć proszę później lub spróbuj wybrać inny kraj lub walutę.

   Możesz także sprawdzić poniżej powiązane produkty z The Last Guardian, lub wrócić do kategorii gry The Last Guardian : Przygodowe.

   Komentarze na The Last Guardian

   Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

   Odpowiedzanswering the message of

   500 Pozostało znaków

   Liaf
   Liaf
   3 sty 2017, 01:39na dlcompare.fr
   J'aimerais énormément gagner ce jeu ! Je me résigne à aller le voir en stream afin de me pas me spoil, mais c'est une souffrance ! ne pouvant pas l'acheter pour certaines raisons, il m'est obligé de passer a coté d'un scénario et d'un monde aussi beau et rêveur que ce jeu propose.. c'est pourquoi votre jeu concours est mon opportunité de rêver quelques soirées de plus !! faites moi rêver OHH grand DLCOMPARE !!! <3 (merci pour ce concours et bonne année !!!)
   Bardzo chciałabym wygrać tę grę! Rezygnuję z obejrzenia jej na streamie, żeby nie zepsuć sobie zabawy, ale to jest ból! nie mogąc jej z pewnych względów kupić, muszę przejść obok scenariusza i świata tak pięknego i sennego, jaki proponuje ta gra. dlatego Wasz konkurs jest dla mnie okazją, żeby pomarzyć jeszcze kilka wieczorów!!! make me dream OHH great DLCOMPARE!!! &lt;3 (dzięki za ten konkurs i szczęśliwego nowego roku!!!)
   Reward Event Travel to the world of Valisthea and do whatever it takes to save your homeland in Final Fantasy XVI - 72
   • Informacje techniczne

   • Oficjalna strona : The Last Guardian
   • Kategorie : Przygodowe
   • Edytor : Sony Interactive Entertainment
   • Deweloper : GenDesign
   • Tryby : Solo
   • Data wydania : 6 gru 2016
   • Kategoria wiekowa
   • PEGI 12
   Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

   Zasubskrybuj newsletter DLCompare