Kinguin advent rest
 
 

Kup The Last Guardian

 • PS4
utwórz powiadomienie cenowe

Najlepsi sprzedawcy

  Twórcy IcoShadow of the Colossus przynoszą niesamowitą przygodę o przyjaźni. The Last Guardian to przygodowa gra akcji, w której wcielamy się w rolę młodego chłopca porwanego w tajemniczych okolicznościach. Budzi się i zostaje uwięziony w zamku z ciałem pełnym dziwnych tatuaży, których wcześniej nie miał. Podczas próby ucieczki z miejsca znajduje gigantyczną hybrydę ssako-ptaka o imieniu Trico, z którą zaprzyjaźni się po uwolnieniu go z łańcuchów, z którymi był związany. Obaj będą musieli razem uciec z miejsca w emocjonalnej podróży, w której towarzystwo i zaufanie będą determinować ich sukces. Tytuł rozgrywany jest w trzeciej osobie i zawiera szereg zagadek i spotkań, które będziesz musiał rozwiązać, aby postępować w grze do przodu, po cichu omijając strażników zamku lub pozbywając się ich przy pomocy Trico. Odkryj piękny, fantastyczny świat i rozpocznij przygodę, która stworzy głęboką więź między Tobą a nieoczekiwanym towarzyszem podczas wstrząsającej podróży.

  Czytaj więcej

  Najlepsze ceny dla The Last Guardian

  Komentarze na The Last Guardian

  Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

  Odpowiedzanswering the message of

  500 Pozostało znaków

  Liaf
  Liaf
  3 sty 2017, 01:39na dlcompare.fr
  J'aimerais énormément gagner ce jeu ! Je me résigne à aller le voir en stream afin de me pas me spoil, mais c'est une souffrance ! ne pouvant pas l'acheter pour certaines raisons, il m'est obligé de passer a coté d'un scénario et d'un monde aussi beau et rêveur que ce jeu propose.. c'est pourquoi votre jeu concours est mon opportunité de rêver quelques soirées de plus !! faites moi rêver OHH grand DLCOMPARE !!! <3 (merci pour ce concours et bonne année !!!)
  Bardzo chciałabym wygrać tę grę! Rezygnuję z obejrzenia jej na streamie, żeby nie zepsuć sobie zabawy, ale to jest ból! nie mogąc jej z pewnych względów kupić, muszę przejść obok scenariusza i świata tak pięknego i sennego, jaki proponuje ta gra. dlatego Wasz konkurs jest dla mnie okazją, żeby pomarzyć jeszcze kilka wieczorów!!! make me dream OHH great DLCOMPARE!!! &lt;3 (dzięki za ten konkurs i szczęśliwego nowego roku!!!)
  Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
  • Informacje techniczne

  • Oficjalna strona : The Last Guardian
  • Kategorie : Przygodowe
  • Edytor : Sony Interactive Entertainment
  • Deweloper : GenDesign
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 6 grudnia 2016
  • Kategoria wiekowa
  • PEGI 12
  DLCompare Extension
  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare