Jaka jest różnica? Platformy do pobierania?

Digital Download

Możesz pobrać swoją grę, używając klucza cyfrowego na stronie sprzedawcy lub wydawcy. Postępuj zgodnie z krokami i instrukcjami podanymi przez sprzedawcę.

Steam

W przypadku kluczy CD ze Steam należy pobrać (TUTAJ), zainstaluj oprogramowanie Steam i utwórz nowe konto. Jeśli masz już konto Steam, po zalogowaniu kliknij na „Dodaj grę” (znajdujący się w lewym dolnym rogu), a następnie „Aktywuj produkt na Steam”. Po kilku kolejnych kliknięciach zostaniesz poproszony o wpisanie klucza CD. W ten sposób gra zostanie aktywowana i automatycznie dodana do biblioteki Twojego konta.

Aby skorzystać z gry upominkowej Steam, musisz posiadać konto Steam i użyć podanego linku, aby dodać grę do swojej biblioteki.

Origin

W przypadku kluczy cyfrowych Origin musisz pobrać i zainstalować Origin (TUTAJ). Następnie uruchom klienta, zaloguj się i przejdź do ustawień w prawym górnym rogu „Wykorzystaj kod gry” i po prostu wprowadź swój klucz cyfrowy. W ten sposób gra zostanie aktywowana i automatycznie dodana do biblioteki Twojego konta.

No Download

W przypadku gier Retail CD Key musisz posiadać fizyczną wersję gry, nie będzie możliwości pobrania gry, jeśli zobaczysz ikonę "no download", musisz zarejestrować grę za pomocą swojego CD key podczas instalacji.

.

Tera

Dla Tera Online. Jak tylko otrzymasz swój klucz cyfrowy Tera Online, musisz go wkleić tutaj, abyś mógł założyć własne konto Tera Online Europe. Następnie będziesz mógł pobrać grę na dowolnym komputerze w dowolnym momencie, bezpłatnie. Dla serwerów europejskich. Utwórz tutaj konto TERA tutaj

Uplay

Uplay to platforma pobierania Ubisoft. Jeśli nadal nie masz klienta, możesz go pobrać TUTAJ, zainstaluj go, i utwórz konto Uplay, jeśli jeszcze go nie masz. Następnie musisz wejść w Menedżera pobierania związanego z Twoją grą, rozpakować jego zawartość i użyć pliku .exe, który pobierze Twoją grę. Na końcu, gdy pobieranie się zakończy, wystarczy wrócić do Uplay, gdzie zobaczysz okładkę swojej gry i kliknij ją, aby aktywować klucz cyfrowy.

Xbox Live

Użyj karty Punktów Microsoft w Xbox Live Marketplace w konsoli Xbox 360, aby kupować pełne gry, wypożyczać najnowsze filmy w wysokiej rozdzielczości i dodawać do gier zawartość do pobrania. Wykorzystaj pełen potencjał Xbox Live!
Aby uzyskać dostęp do Xbox Live Marketplace, potrzebujesz następujących komponentów i usług: Konsola Xbox 360, szerokopasmowe połączenie internetowe, członkostwo Xbox Live Silver (zawarte w zawartości produktu systemu rozrywki Xbox 360), konto Microsoft Passport, dysk twardy lub moduł pamięci do konsoli Xbox 360.

Aktywuj lub zaktualizuj swoje członkostwo Xbox Live Gold. Członkostwo Xbox Live działa na Xbox360 i Xbox One. Ten produkt jest bez ograniczeń dla regionu i można go aktywować na całym świecie.

Użyj kodu w sieci Xbox Live, aby aktywować swoje gry lub zwiększyć środki na koncie Xbox Live. Aby uzyskać dostęp do sieci Xbox Live, potrzebujesz Xbox One, połączenia szerokopasmowego, konta Xbox Live i urządzenia pamięci masowej zgodnie z konsolą: Dysk twardy, kartę pamięci lub dysk USB.

Użyj kodu w sieci Xbox Live, aby aktywować swoje gry lub zwiększyć środki na koncie Xbox Live. Aby uzyskać dostęp do sieci Xbox Live, potrzebujesz Xbox Series X, połączenia szerokopasmowego, konta Xbox Live i urządzenia pamięci masowej zgodnie z konsolą: Dysk twardy, kartę pamięci lub dysk USB.

Battle.net

Dla platformy Battle.net, musisz zalogować się do Battle.net, TUTAJ , lub założyć konto, jeśli jeszcze go nie posiadasz. Gdy się zalogujesz, kliknij "Gry i Kody" i "Dodaj lub ulepsz grę". Następnie wprowadź swój klucz cyfrowy, więc będziesz mógł pobrać grę w każdym momecie i na każdy komputer za darmo.

Nintendo Eshop

To jest platforma pobierania Nintendo. Po zakupie gry na Nintendo 3DS otrzymasz kod do pobrania. Uruchom aplikację Nintendo eShop z menu Home, wybierz Ustawienia/Inne, a następnie stuknij "Zrealizuj kod pobierania", aby wprowadzić 16-cyfrowy kod, który umożliwi pobranie gry.

This is Nintendo's download platform. After buying a Nintendo Wii U game, you will receive a download code. Start the Nintendo eShop from the Home menu, select Settings/Other, and then tap "Redeem Download Code" to enter your 16-digits code which will allow you to download your game.

To jest platforma pobierania Nintendo. Po zakupie gry na Nintendo Switch otrzymasz kod do pobrania. Uruchom sklep Nintendo eShop z menu Strona główna, wybierz Ustawienia/Inne, a następnie dotknij "Zrealizuj kod pobierania", aby wprowadzić swój 16-cyfrowy kod, który pozwoli Ci pobrać Twoją grę.

Sony Psn

Po zakupie gry, musisz użyć swojego Kodu Gry w Playstation Network, aby pobrać grę. Aby uzyskać dostęp do Playstation Network, potrzebujesz Playstation 3, szerokopasmowego łącza, konta PSN i urządzenia pamięci masowej zgodnego z Twoją konsolą: Dysku twardego, karty pamięci lub napędu USB.

Aby pobrać grę, musisz użyć klucza cyfrowego Twoja gra w Playstation Network. Aby uzyskać dostęp do Playstation Network, potrzebujesz Playstation 4, połączenia szerokopasmowego, konta PSN i urządzenia pamięci masowej zgodnie z konsolą: dysk twardy, kartę pamięci lub dysk USB.
Subskrypcje Playstation Plus są zgodne z PS4, PS3 i PS VITA.

Gra PlayStation 2

Gra PlayStation Vita

Aby pobrać grę, musisz użyć klucza cyfrowego Twoja gra w Playstation Network. Aby uzyskać dostęp do Playstation Network, potrzebujesz Playstation 5, połączenia szerokopasmowego, konta PSN i urządzenia pamięci masowej zgodnie z konsolą: dysk twardy, kartę pamięci lub dysk USB.
Subskrypcje Playstation Plus są zgodne z PS5, PS4, PS3 i PS VITA.

Rockstar Social Club

To jest klub społecznościowy Rockstar, platforma do pobierania. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz utworzyć jedno tutaj za darmo. Połącz się z serwisem, a następnie przejdź do zakładki "profil", aby aktywować swój klucz cyfrowy GTA 5 na PC i pobrać grę.
Uwaga: Wersja GTA 5 na Steam wymaga również rejestracji i połączenia z kontem Rockstar Social Club.

Więcej informacji na temat Rockstar Social Club

Gog Galaxy

GOG GALAXY to w pełni funkcjonalny klient do instalowania, grania i aktualizowania gier. Oferuje także tryb online dla wielu graczy, osiągnięcia, czat, śledzenie czasu gry i wiele innych - ale od Ciebie zależy, z których funkcji chcesz korzystać.

Arenanet

W przypadku Guild Wars 2. Jak tylko otrzymasz swój klucz cyfrowy Guild Wars 2, musisz go wkleić tutaj, dzięki czemu możesz utworzyć konto Guild Wars 2. Będziesz mógł pobrać grę na dowolnym komputerze w dowolnym momencie, bezpłatnie.

Xbox Play Anywhere

W gry Play Anywhere można grać na komputerze i konsoli Xbox. Będziesz musiał zainstalować aktualizację systemu Windows 10 Anniversary Edition na komputerze, a także najnowszą aktualizację na konsoli Xbox One. Musisz tylko zalogować się na swoje konto Xbox Live/Microsoft, a gry Xbox Play Anywhere będą dostępne do pobrania. Na konsoli Xbox One gry będą oznaczone jako „Gotowe do instalacji” w sekcji „Moje gry i aplikacje”. Na komputerze z systemem Windows 10 gry pojawią się w „Mojej bibliotece”.

Bethesda.net

Bethesda.net to platforma pobierania Bethesda. Jeśli nie masz klienta Bethesda, możesz go pobrać TUTAJ, zainstaluj go, a następnie utwórz konto, jeśli jeszcze go nie masz. Wystarczy pobrać i zainstalować grę, aby w nią zagrać.

Epic Games

To jest klient Epic Games. Musisz pobrać klienta TUTAJ, zainstalować go, a następnie utworzyć konto. Po zalogowaniu się na swoje konto kliknij swój awatar, a następnie „Zrealizuj kod”. Wpisz swój klucz cyfrowy Twoja gra, Twoja gra zostanie automatycznie dodana do Twojej biblioteki i rozpocznie się pobieranie.

Steam Gift

Aby skorzystać z gry upominkowej Steam, musisz posiadać konto Steam i użyć podanego linku, aby dodać grę do swojej biblioteki.

Windows

Potrzebujesz konta Microsoft, aby pobrać grę. Utwórz jedno lub zaloguj się do swojego, jeśli już je masz. Postępuj zgodnie z instrukcjami aplikacji Microsoft, aby kupić grę, a zostanie ona automatycznie dodana do Twojego konta. Pojawi się w „Mojej Bibliotece” i możesz uzyskać do niej dostęp w dowolnym momencie.

Oculus

Aktywuj swój klucz cyfrowy Twoja gra i pobierz swoją grę na platformę Oculus.

Android

Content dedicated exclusively to Android devices, including Google Play cards. You can buy your Google Play gift card and receive a code that you can redeem to add the specified amount of cash to your Google Pay balance. Google Play gift cards can only be used to purchase apps, movies, books, and other video game or app-related purchases through the Google Play store.

Software Download

Klucz CD umożliwia aktywację gry Twoja gra i pobranie jej za pośrednictwem własnej platformy pobierania sprzedawcy lub wydawcy. Należy postępować zgodnie z instrukcjami sprzedawcy.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare