Jak aktywować klucz cyfrowy w Rockstar Social Club

Jak aktywować klucz cyfrowy w Rockstar Social Club

Masz kod gry lub klucz cyfrowy do gier Rockstar? Będziesz chciał wiedzieć, jak aktywować klucz cyfrowy w Rockstar Social Club.

Po pierwsze, klucz cyfrowy to kod alfanumeryczny, który pozwala na pobranie i aktywację gry od dystrybutora. Zazwyczaj znajduje się on na fizycznym opakowaniu gry lub w potwierdzeniu wysłanym przez sprzedawcę.

Możesz pobierać gry Rockstar z witryny Rockstar Social Club, korzystając z ich DRM w przypadku wybranych tytułów. Social Club posiada funkcje zależne od gry, w którą grasz, wszystkie nastawione na rywalizację i statystyki. Aby zacząć, utwórz darmowe konto tutaj.

Istnieją dwa sposoby aktywacji klucza cyfrowego w Rockstar Social Club: poprzez launcher lub na samej stronie.

Aby użyć launchera do aktywacji i instalacji gier, pobierz aplikację tutaj. Pamiętaj, że potrzebujesz launchera, aby instalować gry, nawet jeśli są one aktywowane na stronie internetowej.

 1. Uruchom launcher i zaloguj się na swoje konto Rockstar Social Club. Na ekranie głównym, kliknij na swoje logo użytkownika i wybierz Wykorzystaj kod. 

   

   

 2. Wprowadź swój klucz cyfrowy na ekranie Kod aktywacyjny Rockstar i kliknij przycisk Potwierdź. Spowoduje to sprawdzenie statusu Twojego klucza. Po weryfikacji, możesz kliknąć Potwierdź, aby aktywować klucz.

   

Jeśli otrzymasz błąd nieprawidłowego klucza, sprawdź, czy w kluczu nie ma literówek. Jeśli nadal występują błędy lub klucz jest już używany, skontaktuj się ze wsparciem technicznym Rockstar.

 1. Aby zainstalować grę, przejdź do swojej Biblioteki w menu po lewej stronie ekranu głównego. Kliknij na grę, którą chcesz zainstalować.

   

 2. Na ekranie instalacji gry, możesz zmienić lokalizację dla samej instalacji. Gdy będziesz gotowy, kliknij na Zainstaluj.

Aby użyć strony internetowej do aktywacji klucza:

 1. Przejdź do strony Rockstar Social Club . Kliknij na ikonę użytkownika w prawym górnym rogu, aby wyświetlić menu użytkownika. Wybierz Aktywacja Gry

   

   

 2. Na liście gier kliknij na przycisk Użyj kodu Rockstar obok gry, do której masz klucz cyfrowy.

   

   

 3. Wprowadź swój klucz cyfrowy na ekranie Użyj kodu Rockstar i kliknij przycisk Aktywuj.
   

   

Jeśli otrzymasz błąd nieprawidłowego klucza, sprawdź, czy w kluczu nie ma literówek. Jeśli nadal będziesz otrzymywać błędy lub jeśli klucz jest już używany, skontaktuj się z pomocą techniczną Rockstar.

 1. Kliknij Potwierdź, aby aktywować klucz cyfrowy.

   

   

 2. Aby zainstalować grę, użyj launchera Rockstar Social Club i postępuj zgodnie z krokami 3-4 instrukcji "launchera".

Oto jak aktywować klucze na Rockstar Social Club. Zauważ, że raz wykupiona gra jest Twoja na stałe. Oznacza to, że możesz ją odinstalować i zainstalować ponownie, kiedy tylko zechcesz, nawet jeśli zmieniasz komputer. Przechowuj swój klucz cyfrowy gdzieś w bezpiecznym miejscu, na wypadek gdybyś musiał go użyć do rozstrzygania sporów.

Ciesz się swoją grą!

 

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare