Eneba COM
 
 

Jak aktywować klucze cyfrowe na GOG Galaxy

Jak aktywować klucze cyfrowe na GOG Galaxy

Masz nową grę z GOG? Chcesz wiedzieć, jak aktywować klucze cyfrowe na GOG Galaxy? Ten przewodnik może Ci pomóc. GOG Galaxy, klient GOG służący do instalowania, grania i aktualizowania gier, to świetne narzędzie do katalogowania i zarządzania Twoją kolekcją. Pierwszą rzeczą, jakiej potrzebujesz, jest pobranie najnowszej wersjitutaj.

Teraz, gdy masz już zainstalowaną aplikację, oto jak aktywować klucze cyfrowe w GOG Galaxy:

 1. Zaloguj się do GOG Galaxy i kliknij trybik + Dodaj gry i znajomych.

   

   

 2. Wybierz Aktywuj kod GOG.

   

   

 3. Wprowadź klucz cyfrowy i naciśnij Kontynuuj. Na następnym ekranie zostaniesz poproszony o potwierdzenie. Naciśnij Potwierdź.

   

   

Jeśli otrzymasz błąd nieprawidłowego klucza, sprawdź, czy w Twoim wpisie nie ma literówek. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się ze wsparciem technicznym GOG.

 1. Jeśli chcesz zainstalować teraz, kliknij na strzałkę, aby rozpocząć pobieranie. Jeśli chcesz zainstalować później, po prostu kliknij OK. Tak czy inaczej, gra powinna pojawić się w zakładce Posiadane gry. Możesz również wskazać folder, w którym gra ma zostać zainstalowana.

   

   

   

Jeśli nie możesz lub nie chcesz zainstalować GOG Galaxy, inną opcją jest pobranie gry z samej strony:

 

 1. Przejdź do strony z kodami do wykorzystania, tutaj.
   
 2. Wprowadź klucz cyfrowy i naciśnij Kontynuuj. Na następnym ekranie możesz zostać poproszony o potwierdzenie. Naciśnij Potwierdź.

   

   

To bardzo proste, teraz już wiesz jak aktywować klucze cyfrowe w GOG Galaxy. Zachowaj swoje klucze na wypadek, gdybyś musiał przedstawić dowód własności podczas sporu.

Aplikacja ma jeszcze więcej możliwości. GOG Galaxy pozwala również na przechowywanie zapisanych gier w chmurze, nakładanie limitów przepustowości, włączanie automatycznych aktualizacji, cofanie aktualizacji, grę w trybie multiplayer online, nawiązywanie kontaktów z przyjaciółmi i wiele innych. Możesz wybrać, które funkcje mają zastosowanie do poszczególnych gier, włączając je lub wyłączając na kliencie. GOG Galaxy umożliwia również katalogowanie gier dostępnych na innych platformach DRM, takich jak Steam.

Pamiętaj, że wszystkie gry, które aktywowałeś, pozostają Twoje na stałe. Możesz je odinstalować, a następnie zainstalować ponownie w dowolnym momencie, co jest szczególnie przydatne podczas modernizacji komputera lub wymiany dysku twardego.

Miłej zabawy z grą!

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare