Eneba COM
 
 

Zwiastun premierowy Sea of Stars przygotowuje graczy na wydanie gry w przyszłym tygodniu

Zwiastun premierowy Sea of Stars przygotowuje graczy na wydanie gry w przyszłym tygodniu

Sabotage Studios przygotowuje się do premiery nadchodzącej, inspirowanej stylem retro gry RPG na dużą skalę, Sea of Stars. Aby uczcić premierę gry w przyszłym tygodniu, deweloper udostępnił nowy zwiastun z dalszymi szczegółami na temat jednej z najbardziej oczekiwanych gier niezależnych tego roku.

Zwiastun premierowy daje fanom rozszerzone spojrzenie na wspaniały świat zamieszkany przez Dzieci Przesilenia, w tym głównych bohaterów gry, Valere, Księżycowej Mniszki i Zale'a, Tancerza Słonecznego Ostrza, wraz z ich dążeniem do pokonania dzieł złego alchemika znanego jako The Fleshmancer rozwija tę niezapomnianą historię wielkiej podróży przez zapierający dech w piersiach świat pełen niespodzianek, rozkoszy, przyjaźni, zdrady i podbojów.

 

 

Ale Wojownicy Przesilenia nie będą osamotnieni w swoich poszukiwaniach - zwiastun zaskakuje fanów nową grywalną postacią: Seraï, śmiercionośną zabójczynią z umiejętnością rzeźbienia portali za pomocą swoich ostrych jak brzytwa sztyletów i zaskakiwania wrogów, gdy najmniej się tego spodziewają. Jest też oczywiście stary dobry Garl, sympatyczny kucharz-wojownik o sercu równie wielkim jak jego uśmiech. Każda z tych dynamicznych postaci odgrywa zawiłą rolę w życiu Valere i Zale'a podczas ich podróży, gdy los toczy się w tym mistycznym, magicznym świecie.

Klasyczna turowa gra RPG

Sea of Stars to kolejna gra Sabotage Studios, studia, które szturmem podbiło świat swoją platformówką, The Messenger. Ta gra RPG przyniesie nieskrępowane przemierzanie świata, w którym możesz pływać, wspinać się, skakać lub wchodzić na wyższe platformy, płynnie przemierzając świat dzięki systemowi nawigacji opartemu na wiedzy platformówkowej, który uwalnia się od klasycznego ruchu związanego z poruszaniem się po siatce.

Walka będzie rozgrywana w systemie turowym, ale z możliwością wykonywania uderzeń na czas - podobnie jak w Super Mario RPG - ataki combo z dwoma postaciami, boosting i strategiczny system "blokad" oferujący opcje gry z różnymi rodzajami obrażeń w celu utrudnienia wrogom, gdy wyprowadzają potężne ataki lub zaklęcia, a wszystko to we wciągającym podejściu do gatunku; bez przypadkowych spotkań, bez przejść do oddzielnych pól bitewnych i bez grindowania.

Jeśli chcesz przekonać się na własne oczy, co ma do zaoferowania Sea of Stars, możesz sprawdzić demo dostępne na większości platform. Ale dla tych, którzy są przekonani do propozycji gry, można uzyskać także pełną grę, gdy zostanie wydana 29 sierpnia na Nintendo Switch, Xbox Series X|S, Playstation 4|5 i Steam. Sprawdź naszą porównywarkę najtańszych ofert na Sea of Stars i rozpocznij swoją podróż jako Wojownicy Przesilenia.

67.91zł
Sea of Stars
Sea of Stars
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare