K4G BG 4 EN
 
 

Zagraj w demo Sea of Stars na wszystkich platformach już dziś

Zagraj w demo Sea of Stars na wszystkich platformach już dziś

Sea of Stars to bardzo interesujące odkrycie dla miłośników klasycznych gier RPG. Sabotage Studios stworzyło wyjątkową przygodę osadzoną w świecie fantasy, w której towarzyszysz Valere i Zale, Dzieciom Przesilenia, w epickiej podróży. Tylko oni są w stanie pokonać sługusów dowodzonych przez złego alchemika znanego jako Fleshmancer, łącząc swoje moce w celu wykonania Magii Zaćmienia. Gra przywodzi na myśl klasyki takie jak Chrono Trigger i zawiera mechanikę dość dobrze znaną fanom gatunku, ale poprawia wrażenia, unowocześniając je, aby rozgrywka była bardziej dynamiczna i wciągająca.

 

 

Choć Sea of Stars zadebiutuje 29 sierpnia na PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Switch i PC, to do tej pory tylko niektórzy gracze mogli ją wypróbować. Demo gry było dostępne na Nintendo Switch, ale teraz jest również dostępne na PlayStation, Xbox i PC za pośrednictwem Steam. Wersja demonstracyjna daje jedynie ograniczony dostęp do gry i prezentuje jej główną mechanikę dungeon crawlera, eksploracji i turowego systemu walki, dzięki czemu można w nią bezpiecznie grać bez obawy o spoilery.

Bardziej dynamiczna klasyczna przygoda

Dzięki Sea of Stars deweloperowi Sabotage Studios udało się stworzyć grę, która wygląda jak klasyczna przygodówka z grafiką w stylu pixel-art, ale wykorzystuje nowoczesną mechanikę przemierzania, aby zaoferować Ci mnóstwo możliwości płynnej eksploracji rozległego świata fantasy pełnego pięknych krajobrazów, niebezpiecznych zagrożeń i niezliczonych tajemnic do odkrycia.

Jeśli jesteś fanem starych, dobrych gier RPG i chcesz zanurzyć się w nowym doświadczeniu, dzięki naszej porównywarce znajdziesz najlepsze oferty na klucze cyfrowe Sea of Stars na wszystkie platformy przed premierą.

81.59zł
Sea of Stars
Sea of Stars
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare