Zagraj w demo Sea of Stars na wszystkich platformach już dziś

Zagraj w demo Sea of Stars na wszystkich platformach już dziś

Sea of Stars to bardzo interesujące odkrycie dla miłośników klasycznych gier RPG. Sabotage Studios stworzyło wyjątkową przygodę osadzoną w świecie fantasy, w której towarzyszysz Valere i Zale, Dzieciom Przesilenia, w epickiej podróży. Tylko oni są w stanie pokonać sługusów dowodzonych przez złego alchemika znanego jako Fleshmancer, łącząc swoje moce w celu wykonania Magii Zaćmienia. Gra przywodzi na myśl klasyki takie jak Chrono Trigger i zawiera mechanikę dość dobrze znaną fanom gatunku, ale poprawia wrażenia, unowocześniając je, aby rozgrywka była bardziej dynamiczna i wciągająca.

 

 

Choć Sea of Stars zadebiutuje 29 sierpnia na PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Switch i PC, to do tej pory tylko niektórzy gracze mogli ją wypróbować. Demo gry było dostępne na Nintendo Switch, ale teraz jest również dostępne na PlayStation, Xbox i PC za pośrednictwem Steam. Wersja demonstracyjna daje jedynie ograniczony dostęp do gry i prezentuje jej główną mechanikę dungeon crawlera, eksploracji i turowego systemu walki, dzięki czemu można w nią bezpiecznie grać bez obawy o spoilery.

Bardziej dynamiczna klasyczna przygoda

Dzięki Sea of Stars deweloperowi Sabotage Studios udało się stworzyć grę, która wygląda jak klasyczna przygodówka z grafiką w stylu pixel-art, ale wykorzystuje nowoczesną mechanikę przemierzania, aby zaoferować Ci mnóstwo możliwości płynnej eksploracji rozległego świata fantasy pełnego pięknych krajobrazów, niebezpiecznych zagrożeń i niezliczonych tajemnic do odkrycia.

Jeśli jesteś fanem starych, dobrych gier RPG i chcesz zanurzyć się w nowym doświadczeniu, dzięki naszej porównywarce znajdziesz najlepsze oferty na klucze cyfrowe Sea of Stars na wszystkie platformy przed premierą.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

91.13zł
Sea of Stars
Sea of Stars
Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare