Instant Gaming EU
 
 

Zwiastun premierowy Guilty Gear -Strive- jest już dostępny!

Zwiastun premierowy Guilty Gear -Strive- jest już dostępny!

Seria Guilty Gear ma spore grono zwolenników, a na zbliżającą się premierę nowej odsłony wszyscy czekają z zapartym tchem. Guilty Gear -Strive- pojawi się już za kilka dni i przyniesie zakończenie historii Sola Badguy'a. Gra przeniesie graczy do Stanów Zjednoczonych, gdzie będą świadkami ostatecznego starcia pomiędzy bohaterem a jego nemezis, Asuką R. Kreutz. Z okazji zbliżającej się premiery gry Arc System Works opublikowało zwiastun premierowy Guilty Gear -Strive-, który możecie obejrzeć poniżej.

 

 

Zwiastun przedstawia jedne z najpopularniejszych postaci z serii Guilty Gear, które znajdziecie w Guilty Gear -Strive-. Ky Kiske, Axl Low, Faust, Ramlethal Valentine, Leo Whitefang i wielu innych powracają w świetle reflektorów w tej bijatyce, która łączy wspaniałą grafikę w stylu anime i nową mechanikę rozgrywki, aby zapewnić wyjątkowe wrażenia, które pokochają fani Guilty Gear. W grze pojawią się również dwaj nowi wojownicy, Nagoriyuki i Giovanna, ale w tym roku pojawi się ich aż pięciu, co zostało ujawnione podczas pokazu Early Access Showcase, który miał miejsce kilka dni temu. Pojawią się oni w ramach trzech różnych DLC, które będą zawierać dodatkowe etapy walki i nową fabułę. Te DLC będą zawarte w Przepustce Sezonowej.

 

 

Guilty Gear -Strive- otrzyma również darmową zawartość w postaci systemu combo maker, który pozwoli Ci dzielić się swoimi najlepszymi ruchami z innymi graczami, a także mnóstwo funkcji personalizacji, które zachwycą tych, którzy kochają świat Guilty Gear.

Premiera gry Guilty Gear -Strive- została zaplanowana na 11 czerwca na PC, PlayStation 4 i PlayStation 5. W każdej chwili możecie znaleźć najlepszą cenę zakupu na naszej porównywarce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare