Zwiastun fabularny Persona 5 Strikers jest już dostępny

Zwiastun fabularny Persona 5 Strikers jest już dostępny

Persona jest dość popularna seria wśród fanów japońskich gier wideo, a jako jego najnowsza odsłona, Persona 5, jest maksymalnym wykładnikiem wszystkich najlepszych cech w serii. Gra śledzi przygody grupy uczniów szkoły średniej, którzy są częścią Złodziei Fantomów Serc, grupy czujnych, którzy wykorzystują specjalne moce do walki z Cieniami, ciemnymi bytami z Metaverse, które napadają na spokojnych mieszkańców współczesnego Tokio. Dzięki połączeniu grafiki w stylu anime, mechaniki RPG i turowych walk, Persona 5 dostarcza wrażeń, które przyciągnęły uwagę wielu graczy, a deweloper Altus chce kontynuować eksploatację postaci z tej gry w zupełnie nowym tytule, Persona 5 Strikers, który będzie charakteryzował się zupełnie innym stylem rozgrywki.

Persona 5 Strikers to przygoda, która rozgrywa się sześć miesięcy po wydarzeniach z gry Persona 5. Gra śledzi losy Jokera i Fantomowych Złodziei Serc w nowej przygodzie, w której będą oni badać dziwne zniknięcia obywateli w całej Japonii. Duża różnica w stosunku do poprzedniczki tkwi w rozgrywce, która odchodzi od walki turowej, do której przywykliśmy w grach z serii Persona, by skupić się na mechanice hack and slash, która upodabnia Persona 5 Strikers do gier takich jak Dynasty Warriors.

W opublikowanym niedawno filmie można dowiedzieć się nieco więcej na temat fabuły gry Persona 5 Strikers.

 

 

Gra Persona 5 Strikers będzie bardziej nastawiona na akcję niż inne gry z serii Persona, ale nadal będziesz kontrolować swoje ulubione postacie z serii w znajomym środowisku. Jeśli chcesz odkryć wszystko, co ma do zaoferowania i podążać za Fantomowymi Złodziejami Serc w ich nowej przygodzie, Persona 5 Strikers będzie dostępna na Nintendo Switch, PlayStation 4 i PC 23 lutego 2021 roku.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare