Eneba COM
 
 

Zwiastun fabularny Persona 5 Strikers jest już dostępny

Zwiastun fabularny Persona 5 Strikers jest już dostępny

Persona jest dość popularna seria wśród fanów japońskich gier wideo, a jako jego najnowsza odsłona, Persona 5, jest maksymalnym wykładnikiem wszystkich najlepszych cech w serii. Gra śledzi przygody grupy uczniów szkoły średniej, którzy są częścią Złodziei Fantomów Serc, grupy czujnych, którzy wykorzystują specjalne moce do walki z Cieniami, ciemnymi bytami z Metaverse, które napadają na spokojnych mieszkańców współczesnego Tokio. Dzięki połączeniu grafiki w stylu anime, mechaniki RPG i turowych walk, Persona 5 dostarcza wrażeń, które przyciągnęły uwagę wielu graczy, a deweloper Altus chce kontynuować eksploatację postaci z tej gry w zupełnie nowym tytule, Persona 5 Strikers, który będzie charakteryzował się zupełnie innym stylem rozgrywki.

Persona 5 Strikers to przygoda, która rozgrywa się sześć miesięcy po wydarzeniach z gry Persona 5. Gra śledzi losy Jokera i Fantomowych Złodziei Serc w nowej przygodzie, w której będą oni badać dziwne zniknięcia obywateli w całej Japonii. Duża różnica w stosunku do poprzedniczki tkwi w rozgrywce, która odchodzi od walki turowej, do której przywykliśmy w grach z serii Persona, by skupić się na mechanice hack and slash, która upodabnia Persona 5 Strikers do gier takich jak Dynasty Warriors.

W opublikowanym niedawno filmie można dowiedzieć się nieco więcej na temat fabuły gry Persona 5 Strikers.

 

 

Gra Persona 5 Strikers będzie bardziej nastawiona na akcję niż inne gry z serii Persona, ale nadal będziesz kontrolować swoje ulubione postacie z serii w znajomym środowisku. Jeśli chcesz odkryć wszystko, co ma do zaoferowania i podążać za Fantomowymi Złodziejami Serc w ich nowej przygodzie, Persona 5 Strikers będzie dostępna na Nintendo Switch, PlayStation 4 i PC 23 lutego 2021 roku.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare