Kinguin advent rest
 
 

Zimowa aktualizacja Animal Crossing: New Horizons nadejdzie jutro

Zimowa aktualizacja Animal Crossing: New Horizons nadejdzie jutro

Niecały rok po premierze, Animal Crossing: New Horizons jest już drugą najlepiej sprzedającą się grą Nintendo, tuż za Mario Kart 8 Deluxe, z ponad 22 milionami sprzedanych egzemplarzy na całym świecie. Gra daje graczom ogromną swobodę i zawsze oferuje coś nowego do zrobienia lub odkrycia.

Upływ czasu w Animal Crossing: New Horizons podkreślają reprezentowane w grze pory roku, a każda z nich niesie ze sobą porcję nowości. Zimowa aktualizacja nadejdzie jutro i przyniesie wiele nowych rzeczy w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Dwa główne wydarzenia to Turkey Day, które rozpocznie się 26 listopada. Zainspirowani Świętem Dziękczynienia, możecie odwiedzić szefa kuchni Franklina, aby ugotować coś pysznego z przepisów. Następnie 24 grudnia odbędzie się Toy Day, aby świętować Boże Narodzenie i z tej okazji będziecie mogli spotkać renifera Rudolfa i rozweselić mieszkańców swojej wyspy, oferując im prezenty. Oczywiście każde wydarzenie będzie miało swoje kolory, a Twoja wyspa otrzyma dodatkową dekorację za każde z nich. Ale to nie wszystko, od jutra dostępnych będzie 9 nowych wyrazów twarzy i 6 nowych fryzur, a powierzchnia magazynowa zostanie zwiększona z 1600 do 2400 miejsc. Ponadto, system save transfer, na który czekali gracze Animal Crossing: New Horizons, zostanie w końcu dodany do gry. Save transfer pozwoli Ci na zapisanie danych gry na innej konsoli. Wszystkie szczegóły na ten temat będziesz mógł znaleźć jutro na dedykowanej stronie serwisu Nintendo, właśnie tutaj.

Animal Crossing: New Horizons jest prawdopodobnie najbardziej popularnym odcinkiem serii do tej pory, a jeśli jeszcze go nie wypróbowałeś, możesz znaleźć najlepsze ceny, aby go zdobyć za pośrednictwem naszej porównywarki.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare