Animal Crossing: New Horizons rozpoczyna wydarzenie o ograniczonym czasie trwania

Animal Crossing: New Horizons rozpoczyna wydarzenie o ograniczonym czasie trwania
24 kwi 2020, 13:17

Od pierwszego ogłoszenia w 2018 roku gracze bardzo spodziewali się gry Animal Crossing: New Horizons co doprowadziło do ogromnego sukcesu po jej uruchomieniu. Wydana 20 marca gra osiągnęła rekordową sprzedaż - ponad 5 milionów egzemplarzy sprzedano w Stanach Zjednoczonych i 3 miliony w Japonii. Dzięki tym liczbom nowa odsłona serii Animal Crossing stała się najlepszą premierą gry na konsolę Switch.

Teraz, gdy handel rzepą jest w toku, gracze Animal Crossing: New Horizons będą otrzymywać więcej treści w nadchodzących miesiącach, a pierwsza darmowa aktualizacja nadchodzi dzisiaj.

Uroczystości rozpoczynają się od tymczasowego wydarzenia o nazwie Nature Day, które potrwa do 4 maja. Na Twojej wyspie pojawią się dwie nowe postacie npc. Pierwszy, Leif, będzie sprzedawał nowe rośliny i mógł kupować chwasty. Drugi to Redd, nieco podejrzany sprzedawca dzieł sztuki, który pozwoli Ci odblokować nowe skrzydło muzeum. Możesz także brać udział w różnych działaniach i wyzwaniach, aby zdobywać nagrody, w tym mile Nook.


Następnie, od 1 do 7 maja, odbędzie się nowe wydarzenie, May Day Getaway, który zabierze Cię na tajemniczą wyspę dostępną tylko w tym okresie za pośrednictwem Dodo Airlines. Animal Crossing: New Horizons będzie wówczas świętować Dzień Muzeów, od 18 do 31 maja, oferując rajd znaczków. Podczas wydarzenia możesz odwiedzić muzea, aby zbierać znaczki i zdobywać nagrody. Wreszcie, od 1 do 30 czerwca, możesz świętować miłość podczas sezonu ślubnego.

Cała nadchodząca zawartość gry Animal Crossing: New Horizons jest całkowicie bezpłatna dla wszystkich graczy. Jeśli nie masz jeszcze gry, możesz ją uzyskać w najlepszej cenie na naszym komparatorze.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare