Animal Crossing: New Horizons to nowa gwiazda gier na Nintendo Switch

Animal Crossing: New Horizons to nowa gwiazda gier na Nintendo Switch

Nintendo jest jednym z najbardziej popularnych firm zajmujących się grami wideo. Jednym z kluczy do jego sukcesu jest jego zdolność do tworzenia ekskluzywnych gier, które gracze kochają i których nie można znaleźć nigdzie indziej. Lista gier i postaci ekskluzywnych do konsoli Nintendo jest dość duża, i obejmuje niektóre z najbardziej rozpoznawalnych postaci w historii gier wideo. Super Mario jest bez wątpienia najważniejszy na tej liście, ale są gry wideo Nintendo, którym udało się przyciągnąć uwagę graczy, nawet jeśli nie mają konkretnego bohatera. Tak jest w przypadku gry Animal Crossing: New Horizons, która zdołała stać się jedną z najpopularniejszych gier na Nintendo Switch.

Według najnowszego raportu finansowego japońskiej firmy, Nintendo Switch osiągnęło już imponującą liczbę 80 milionów sprzedanych egzemplarzy. Sprzedaż konsoli od momentu jej premiery systematycznie rośnie, a towarzyszy temu zauważalny wzrost liczby sprzedanych gier rok do roku. Jak zapewne wielu z Was się domyśla, najlepiej sprzedającą się grą na Nintendo Switch jest gra Super Mario. Mario Kart 8: Deluxe zajmuje pierwsze miejsce w rankingu z 33,41 milionów sprzedanych egzemplarzy, ale tuż za nim plasuje się Animal Crossing: New Horizons z liczbą 31,18 milionów. Pomimo braku możliwości skorzystania z obecności niezwykle popularnej postaci, Animal Crossing: New Horizons jest prawie na szczycie ledwie rok po wydaniu. Gracze Nintendo zawsze stanowili raczej zwartą społeczność. Dlatego społeczny aspekt gry i poziom interakcji z innymi graczami, na który pozwala, jest prawdopodobnie jednym z powodów jej sukcesu.

 

 

Jeśli chcesz sam odkryć, dlaczego gra Animal Crossing: New Horizons jest tak popularna, wystarczy, że odwiedzisz naszą porównywarkę, aby znaleźć ją w najlepszej cenie w dowolnej chwili.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Travel to the world of Valisthea and do whatever it takes to save your homeland in Final Fantasy XVI - 72
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare