Instant Gaming EU
 
 

Premiera Death Stranding na PC jest opóźniona

Premiera Death Stranding na PC jest opóźniona

Nawet Kojima Productions nie jest wolna od skutków pandemii. Po ogłoszeniu wydania Death Stranding na PC i daty jego premiery, studio musiało ją opóźnić z powodu zamknięcia biura w Japonii. W tym przypadku możliwa jest praca z domu, a gra będzie nadal dostępna tego lata, ale ponieważ proces adaptacji gry na PC wymaga sporo pracy, szczególnie od strony technicznej, nie będziemy mogli cieszyć się najnowszą przygodą Normana Reedusa na PC aż do 14 lipca 2020 r. Studio ogłosiło ją za pośrednictwem Twittera.

 

 

Sytuacja ta stała się czymś całkiem zwyczajnym ze względu na obecne okoliczności i chociaż mówimy o porcie, a nie o grze, która musi zostać ukończona, logiczne jest, że proces rozwoju jest wolniejszy, stąd opóźnienie. Premiera Death Stranding na PC była pierwotnie zaplanowana na 2 czerwca 2020 r., Więc półtora miesiąca wydaje się dość rozsądnym okresem na ukończenie gry.

Death Stranding odniósł spory sukces, gdy został wydany w zeszłym roku, a część tego zawdzięcza kampanii marketingowej i tajemnicy otaczającej grę na etapie jej opracowywania. Nikt tak naprawdę nie wiedział, o czym jest ta gra, dopóki w nią nie zagrali. Ostatecznie gra okazała się czymś zupełnie innym, niż oczekiwała większość ludzi. Chociaż niektórzy nazywają go „symulatorem dostarczania” i „symulatorem chodzenia”, liczba sprzedanych egzemplarzy świadczy o tym, że wyjątkowość gry jest dobrze odbierana przez graczy i w PlayStation Network jest wielu aktywnych użytkowników.

Gracze na PC będą musieli poczekać trochę dłużej, aby zagrać w Death Stranding. Będzie dostępny na Steam i Epic Games Store.

 

 

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare