Instant Gaming EU
 
 

Death Stranding wychodzi dziś na PC

Death Stranding wychodzi dziś na PC

Hideo Kojima jest uważany za geniusza i jednego z najważniejszych twórców gier, przynajmniej przez całkiem sporo osób. Japoński twórca pracował nad wieloma grami, ale swoją sławę zawdzięcza głównie serii Metal Gear. Znaczenie jego wcześniejszych prac w połączeniu z bardzo skrytą kampanią marketingową, która nigdy tak naprawdę nie wyjaśniła jasno, na czym polega Death Stranding, zdołał wzbudzić spore oczekiwania wokół jego najnowszej gry, co sprawiło, że była to dość wyczekiwana gra, gdy została wydana na PlayStation 4 w listopadzie 2019 roku. Od tego czasu Death Stranding zyskał wiele pozytywnych opinii krytyków, ale jego unikalna koncepcja nie zadowoliła wszystkich graczy, a także została oznaczona przez niektórych krytyków jako "symulator chodzenia" lub "symulator kuriera".

Death Stranding staje się dostępny na komputerach PC już dziś i nie wiadomo jeszcze, czy potężniejsze możliwości platformy, jeśli chodzi o grafikę, są wystarczające, aby ponownie odnieść sukces. Mimo to, 505 Games opublikowało wspaniały zwiastun startowy, który oferuje nam kilka szczegółowych materiałów na PC.

 

 

To do Ciebie należy decyzja, czy Death Stranding jest grą dla Ciebie, czy nie. W przeciwieństwie do tego, co stało się w momencie premiery na PlayStation 4, dostępnych jest więcej niż wystarczająco dużo informacji, aby wyrazić swoją opinię na temat gry. Jesteśmy pewni, że większość ciepła, które do niej dochodzi, pochodzi od ludzi, którzy spodziewali się czegoś bardziej podobnego do Metal Gear Solid, ale Death Stranding oferuje zupełnie nowe doświadczenie, z bardzo solidną historią, która kładzie nacisk na znaczenie małych rzeczy i relacji osobistych w dystopijnym i dziwnym świecie, gdzie większość ludzi żyje w izolacji.

Jeśli zdecydujesz się dać szansę Death Stranding, możesz znaleźć najlepszą cenę, aby go kupić na wszystkich platformach z pomocą naszej porównywarki.

 

 

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare