Wspinaj się na szczyt piekła razem z przyjaciółmi w Chained Together

Wspinaj się na szczyt piekła razem z przyjaciółmi w Chained Together

Jako gracze, wszyscy przynajmniej raz graliśmy lub słyszeliśmy o "wściekłych platformówkach" lub "karzących grach wspinaczkowych". Wspomnienie o tego typu grach nieuchronnie przywodzi na myśl Getting Over It with Bennett Foddy, przełomową grę w tym wyjątkowym gatunku, która niegdyś wstrząsnęła społecznością graczy. Po sukcesie Getting Over It with Bennett Foddy wydano wiele równie wciągających gier z tego samego gatunku, takich jak Jump King i A Difficult Game About Climbing. Gry te są zawsze najlepszym wyborem zarówno dla streamerów, jak i widzów ze względu na ich wymagający, zabawny i wywołujący wściekłość charakter.

Niedawno, bo 19 czerwca 2024 roku, na Steamie ukazała się kolejna platformówka o wyjątkowym settingu, zatytułowana Chained Together:


Jak sama nazwa wskazuje, w Chained Together ty i twoi przyjaciele będziecie do siebie przykuci. Razem pokonacie niezliczone przeszkody w głębinach piekła, a waszą misją jest ucieczka z piekła poprzez wspinanie się tak wysoko, jak to możliwe. Każdy krok przybliża cię do szczytu, a jeden błąd może zresetować wszystkie twoje postępy do zera.

Chained Together oferuje środowisko 3D, w którym możesz swobodnie biegać i skakać, podobnie jak w Only Up! Jednak wyróżniającą się cechą Chained Together jest łańcuch. Gra oferuje realistyczną fizykę łańcucha, co oznacza, że łańcuch nie jest tylko elementem wizualnym. Rządzi nim symulacja fizyki, która pozwala mu owijać się wokół platform. Ten wyjątkowy element zachęca graczy do współpracy. Gracze mogą stosować różne strategie, takie jak wspólne skakanie, pozostawanie jednej osoby w tyle jako kotwica na wypadek nieudanego skoku, a nawet wykorzystywanie fizyki łańcucha do kreatywnego pokonywania niektórych przeszkód.

Chained Together jest oczywiście lepsze, gdy gra się z przyjaciółmi, ponieważ gra obsługuje tryb online lub lokalny tryb wieloosobowy dla maksymalnie 4 graczy. Jeśli uważasz, że gra jest zbyt wymagająca lub nie masz cierpliwości, aby zaczynać od początku po popełnieniu błędów, nie martw się. Chained Together oferuje kilka trybów trudności: Początkujący, Normalny i tryb Lava:

  • Początkujący: Opcja w menu pauzy pozwala teleportować się z powrotem do najwyższego punktu, do którego dotarłeś przed znaczącym upadkiem.
  • Normalny: Brak konkretnej pomocy; w razie niepowodzenia spadasz i musisz zaczynać od nowa.
  • Lawa: Musisz wspinać się szybko, zanim pochłonie cię lawa.

Na co więc czekasz? Zadzwoń do znajomych i razem podbijcie piekielne głębiny w Chained Together. Chained Together jest już dostępne na Steam. Skorzystaj z porównywarki cen DLCompare, aby uzyskać najlepszą ofertę na Chained Together Chained Together

  • Kategorie : Przygodowe , Zwykły , Symulatory
  • Edytor : Anegar Games
  • Deweloper : Anegar Games
  • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 19 czerwca 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare