Wild Hearts wprowadza darmowy okres próbny i aktualizację Murakumo

Wild Hearts wprowadza darmowy okres próbny i aktualizację Murakumo

Od premiery gry Wild Hearts w lutym tego roku pojawiło się w niej mnóstwo nowej zawartości, więc warto wiedzieć, że można w nią zagrać za darmo. Zgadza się, przez kilka następnych dni można grać w tę grę RPG w stylu Monster Huntera na PlayStation 5 i Xbox X|S. Najnowszy zwiastun Wild Hearts możecie obejrzeć tutaj:

 

 

Zgodnie z e-mailem promocyjnym, obecna bezpłatna wersja próbna pozwoli ci "zapoznać się z najnowszą zawartością Wild Hearts i grać za darmo od 6 do 13 kwietnia na PlayStation i Xbox, odkrywając bramę Minato!" Pamiętaj tylko, że aby uzyskać dostęp do gry, musisz użyć konta EA. Po wejściu do gry można w nią grać do najbliższego czwartku.

Wild Hearts słynie z ciągłego napływu zawartości i w tym miesiącu nie jest inaczej. Przede wszystkim dodano Murakumo, mistyczną lisią istotę, która ma moc władania "błyskawicami i płatkami sakury". Według reżysera Wild Hearts, Kotaro Hiraty, nazwa ta nawiązuje do wiosennych grzmotów w Japonii.

Patch zawiera jednak nie tylko nową zawartość. Po otrzymaniu negatywnych recenzji w wersji na PC za problemy techniczne i wydajnościowe, Omega Force dodała różne poprawki do aktualizacji, której notatki do łatki mają ponad 5000 słów. Poprawki obejmują dodanie FSR do "Upscaling" w ustawieniach, aby zmniejszyć obciążenie rysowania, poprawę wydajności dla niektórych procesorów i kart graficznych oraz różne kwestie, takie jak poprawna prędkość kursora i usunięcie limitu 240 FPS.

Gra Wild Hearts jest dostępna za darmo na konsole nowej generacji do 13 kwietnia 2023 roku. Aby wypróbować grę, można w dowolnym momencie zalogować się na swoje konto EA. Jeśli gra ci się spodoba, możesz kupić klucz Wild Hearts na PS5 z naszej porównywarki w najniższych dostępnych cenach.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

79.11zł
WILD HEARTS
WILD HEARTS
Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare