Warhammer Age of Sigmar: Storm Ground został wreszcie ujawniony

Warhammer Age of Sigmar: Storm Ground został wreszcie ujawniony

Focus Home Interactive ma długą historię gier opartych na miniaturowych grach planszowych od Games Workshop, a teraz, gdy Warhammer Fantasy Battles został zastąpiony przez Warhammer Age of Sigmar, mieliśmy prawo do nowej gry, która reprezentowałaby wszystkie zmiany. Istnieje kilka gier mobilnych, które już skupiają się na tym uniwersum, ale Warhammer Age of Sigmar: Storm Ground ma być grą najbardziej zbliżoną do tego, co można zobaczyć w planszówce.

Nowe uniwersum jest zupełnie inne od starego i wszystko, od figurek po system rozgrywki, zostało całkowicie zmienione. Kilka frakcji walczy na ośmiu różnych terytoriach powstałych z Winds of Magic i znanych jako Mortal Realms. Każda z tych frakcji ma bardzo silny związek z bogiem lub pierwotną siłą, a ich armie będą walczyć o dominację w ogromnych bitwach. Warhammer Age of Sigmar: Storm Ground pozwoli Ci kontrolować jedną z trzech różnych frakcji w intensywnych bitwach turowych. Będziesz rozmieszczać swoje wojska na mapie i dowodzić nimi strategicznie, aby zniszczyć armię przeciwnika.

 

 

Warhammer Age of Sigmar: Storm Ground będzie zawierał różne kampanie o wysokim poziomie regrywalności. W miarę postępów w każdej historii odblokujesz nowe jednostki, a także nowe zdolności i wyposażenie, aby wzmocnić swoje wojska i bohaterów. Będziesz mógł również sprawdzić swoje umiejętności w walce z innymi graczami. Wraz ze zbliżającą się datą premiery, Focus Home Interactive opublikowało nowy film, który daje nam przegląd rozgrywki Warhammer Age of Sigmar: Storm Ground, która zdecydowanie wygląda świetnie.

 

 

Warhammer Age of Sigmar: Storm Ground pojawi się na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch już 27 maja.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare